Ксенія Мішина вразила змінами фігури: фото до і після

Акторка Ксенія Мішина, героїня першого сезону проєкту “Холостячка“, завжди мала славу стрункої красуні. Та за останні чотири місяці із нею відбулася глибока трансформація.

На світлинах до і після, які оприлюднила Мішина в своєму інстаграмі, це, може, й не дві геть різні людини, але зміни разючі.

“Моя найкраща форма за 33 роки життя. І я б могла дуже натхненно описати вам свою жіночу радість, але це всього лише невелика, хоча, погоджуся, гарна верхівка айзбергу, яка доступна зараз вашому погляду”, – каже вона. І наводить фотодоказ:

ксенія мішина холостячка фігура схудла

Втім, стверджує Ксенія, все набагато значущіше, ніж просто зовнішість. “Те чим я дійсно хочу з вами тут поділитися, набагато цінніше і масштабніше за кубики преса. І, мабуть, одразу почну з того, що це один із найважливіших, трансформаційних, глибоких та ключових періодів мого життя. Періодів, де відбулася тотальна особистісна перебудова, реорганізація способу життя та смислових прагнень.

Цей шлях почався 4 місяці тому, де спочатку я була одержима красивою фігурою, а потім людьми! Геніальними людьми, які наштовхнули мене на глобальну зміну ідеалів та пріоритетів, які змусили прокинутися і розплющити очі. Пам’ятаєте таку, здавалося б, банальну фразу: «Я ніколи не буду колишньою»? Так ось це про мене.

ксенія мішина холостячка фігура схудлаксенія мішина холостячка фігура схудла

“Я нескінченно говоритиму, що немає нічого неможливого, – оезюмує Ксенія. – Є лише питання: чи готові ви до цього?”

Фото: instagram.com/misha.k.ua

Дивіться також:

Ксении Мишиной – 33 года: о детстве в Севастополе, призвании и отце ребенка

Ксения Мишина похвасталась дорогой покупкой: “Я исполнила свою мечту”

В прозрачной сетке и с экстремальным декольте: Ксения Мишина поразила смелыми образами (ФОТО)