Здорова й гарна шкіра обличчя, що надовго лишається молодою – про це мріє кожна жінка, і ця мрія здійсненна. Достатньо необтяжливого догляду в домашніх умовах. Саме для цього бренд Mary Kay оновив і вдосконалив свою систему з догляду за шкірою обличчя “Чарівний набір” TimeWise® 3D.

Разом із ним – і з дотриманням трьох важливих порад – легко зробити кожен свій вік улюбленим.

  • Слід обрати якісну продукцію для свого типу шкіри. Правильно підібраний дієвий засіб забезпечить потреби шкіри. Однак це тільки перший крок, адже для ефективного догляду лише одного якісного крему недостатньо.
  • Створи свою б’юті-рутину. Щоденні потреби шкіри – це очищення, відлущення, тонізування, зволоження, захист. 3-5 дієвих засобів щоранку й щовечора у правильній послідовності – і результат не забариться.
  • Всі продукти мають бути з однієї системи догляду. Чи спрямована дія системи на омолодження, чи на позбавлення висипань на шкірі, інгредієнти одного тюбика набору підсилюють дію вмісту іншого. Отже, вони працюють у комплексі й забезпечують справжній wow-ефект.

Саме ці поради допомагають Консультанткам з краси Mary Kay підібрати дієвий системний догляд для своїх клієнток. Як результат, жінки звертаються знову і знову.

Наука в основі краси

Саме системний догляд за шкірою та якість продукції – у фокусі косметичного бренду Mary Kay. Одна з найпопулярніших систем Mary Kay – «Чарівний набір» з комплексом TimeWise® 3D – допомагає шкірі довше залишатися в найкращому стані, зменшити появу ознак передчасного старіння та протидіє агресивному впливу довкілля.

Цього року розробники й науковці Mary Kay вдосконалили систему. Оновлений «Чарівний набір» TimeWise® 3D зберігає свою основу – ексклюзивний комплекс, що сприяє відновленню шкіри й поліпшенню її стану – та тепер ще й підсилений новими дієвими компонентами, як-от екстракти опунції та ромашки. Переосмислені ранкова та вечірня рутина складаються із простих і зрозумілих кроків. Змінилося паковання засобів: нові флакони виготовлені зі скла й перероблених матеріалів та отримали новий стильний дизайн.

mary kay time wise чарівний набір новий догляд за шкірою база очищення вмивання маска крем

Збереження молодості й краси – місія здійсненна

Оновлений «Чарівний набір» TimeWise® 3D – це три простих етапи ранкової та вечірньої б’юті-рутини: очищення, зволоження, захист/відновлення.

  • Очищувальний засіб «4 в 1» з комплексом TimeWise® 3D  очищує шкіру від забруднення й відмерлих клітин, додає сяйва й готує до наступних кроків із догляду.
  • Зволожувальний засіб з антиоксидантами та комплексом TimeWise® 3D  насичує шкіру вологою, додає пружності, зменшує вікові лінії та зморшки.
  • Денний захист SPF30 з комплексом TimeWise® 3D  зміцнює водний бар’єр шкіри, захищає від УФ-променів, запобігає передчасній появі зморщок і вікових ліній, робить їх менш помітними.
  • Нічне відновлення з комплексом TimeWise® 3D  відновлює й наповнює шкіру енергією, зменшує мімічні зморшки. Новий супер-компонент засобу: кульки NutriBeads® Duo. Щоразу під час нанесення засобу, кульки розкриваються, вивільнюють ресвератрол та комплекс вітамінів, наповнюючи шкіру свіжістю та зберігаючи її здоровий вигляд.
  • Крем для шкіри навколо очей з комплексом TimeWise® 3D  зменшує кількість зморщок, надає пружності, розгладжує шкіру навколо очей. Помітно прибирає темні кола та набряки під очима.

Потужний ексклюзивний комплекс TimeWise® 3D  відтепер діє ще ефективніше. Нанесення зволожувального засобу разом із денним або нічним, забезпечує шкірі подвійний вплив комплексу.

«Чарівний набір» з комплексом TimeWise® 3D актуальний вже з 20-річного віку. Відчути його чари просто: звернутися до Незалежної Консультантки з краси і пересвідчитися особисто.

Мрія, яка перевернула світ

Створюючи косметичну компанію у 1963 році, Мері Кей Еш, прагнула не лише допомогти жінкам зберегти молодість і красу. Головною метою було – збагачувати життя жінок, надавши їм можливості для самореалізації.

60 років тому світом бізнесу заправляли чоловіки, а жінки упиралися у «скляну стелю» із кар’єрними обмеженнями та нижчою оплатою праці. Не бажаючи більше з цим миритися, Мері Кей Еш звільнилася з роботи і заснувала компанію своєї мрії, яка перевернула світ бізнесу. Мільйони жінок досягли успіху в своїй справі завдяки бізнес-моделі Mary Kay, а компанія процвітає у майже 40 країнах світу.

Ставай успішною бізнес-вумен разом із Mary Kay у три простих кроки, які допоможуть збагатити власне життя і світ навколо.

Фото: надані Mary Kay

Дивіться також:

Mary Kay. 60 років збагачення життя жінок у світі

Пензлик для тону у формі серця: благодійна новинка від Mary Kay