Французькі дівчата дуже схожі на українок, адже вони є еталоном природної краси, невимушеності та внутрішньої свободи. Є одне-єдине правило краси, якого вони дотримуються фанатично — і саме воно допомагає їм мати довершену шкіру.

Здорова, осяйна, на максимумі свого потенціалу шкіра – це базова потреба, яку забезпечують зволоження і захист від забруднюючих факторів навколишнього середовища. Зволоження і детокс – догляд, який потрібен і замолоду, і у зрілому віці.

Французька косметична марка Arnaud Париж пропонує експертну якість за справдливу ціну. Бренд не витрачає шалені кошти на великі маркетингові кампанії, а вкладається в лабораторні дослідження, формули та сировину. Його вчені знаються на відкриттях у механізмах функціонування шкіри, а отже, як справжні біохакери, пропонують прогресивні засоби для її краси. Проте ця важлива робота лишається за кадром для жінок. Філософія марки – дарувати радісний і позитивний досвід догляду за собою в процесі і в результаті.

Косметика Arnaud Париж поділяється на лінійки, які оформлені як елементи періодичної таблиці – елементи краси. З такою системою легко зрозуміти, що саме тобі потрібно, і візуально, через миле оформлення флаконів, знайти необхідні засоби на поличці.

Колекція Arnaud Париж Аква Детокс діє як ін’єкція цілющої вологи для зневодненої чи знесиленої стресами шкіри. А цей стан знайомий усім жителькам міст і містечок, особливо у непростий період пандемії.

У її засобах містяться активні інгредієнти, що зволожують і запускають захисні механізми шкіри, аби вона активніше відновлювала власний бар’єр. Зірка формули – морська вода із чистих джерел з узбережжя Бретані, насичена мінералами та мікроелементами, що посилює обмін вологою між дермою та епіермісом. Є у складі й червоні водорості – їхній екстракт забезпечує неперевершений детокс шкірі та створює на її поверхні захист від часток-полютантів.

Формула засобів Аква Детокс являє собою так званий рослинний мікропатч: вони огортають обличчя невидимою сіткою, що утримує вологу протягом 24 годин.

Сироватка для пружності шкіри регулює природні захисні механізми шкіри. Якщо шкіра зневоднена і відчувається дискомфорт, цей концетрований флюїд миттєво принесе полегшення і зволоження.

Сироватку застосовують перед нічним або денним кремами. Засіб представлений для різних потреб шкіри.

Денний крем для сухої та чутливої шкіри – ніжний, шовковистий, зволожує, живить і заспокоює. Він створює на поверхні шкіри невидимий і невідчутний бар’єр, що захищає від міського смога, диму, побутових забруднень – усього, що погано впливає на стан чутливої шкіри.

Денний крем для нормальної та комбінованої шкіри не просто зволожує та слугує щитом від полютантів, а й містить мікропоглиначі себума, що балансують шкіру, лишаючи її ніжною, без зайвого блиску.

В холодну погоду знадобиться спеціальний крем Екстремальний клімат. Він екстренно відновлює та зволожує чутливу до погодних умов шкіру, що потерпає від холоду, вітру, сонця. Крем полегшує дискомфорт та подразнення.

Зволожувальний нічний крем інтенсивно насичує вологою та відновлює шкіру вночі, надаючи їй сяяння на ранок.

А зволожувальна маска для обличчя – інтенсивний додатковий догляд, що допомагає швидко відновитися. Шкіра наповнюється вологою, оживає та відновлює свій потенціал до боротьби із зовнішніми забрудниками.


Арно Париж. На правах реклами. Парфумерно-косметична продукція. ТОВ «Егзагон». Тел. (044) 33-77-000, www.hexagone.ua

Смотрите также:

Розкрито секрет сяючої шкіри: які продукти треба вживати і як правильно доглядати

Как правильно ухаживать за чувствительной кожей: советуют дерматологи, диетологи и визажисты