П’янкі єгипетські ночі в ароматі Chloé Nomade Nuit d’Égypte

Новий аромат Chloé Nomade Nuit d’Égypte

У колекції парфумів, присвячених подорожам та різноманіттю барв нашої планети, вийшла яскрава та чуттєва новинка – Chloé Nomade Nuit d’Égypte. 

Цей насичений, жіночний та звабливий парфум зігріває та переносить до Єгипту, малює його нічні пейзажі та огортає неймовірними пахощами. Хіба не такої казки потребує наша душа саме зараз?

Композиція, натхненна першим у світі парфумом

новий аромат

Чому саме єгипетські ночі лягли в основу нового аромату Chloé Nomade Nuit d’Égypte? В чому його магія та неперевершеність?

Відповіді переконливі. Саме у Єгипті був створений перший відомий людству аромат – кіфі.

Ця речовина використовувалася в різноманітних ритуалах вшанування богів, а також була тогочасними ліками. Археологи знайшли різні формули кіфі, а Chloé вирішили відновити це алхімічне мистецтво та створити сучасні «ліки для душі». Так народився аромат Chloé Nomade Nuit d’Égypte.

Ваніль та флердоранж, що полонять серце

В композиції Chloé Nomade Nuit d’Égypte присутні ноти саме того стародавнього аромату кіфі.

З першого акорду ми відчуваємо мирру, її насичені смоляні ноти, які м’яко розчиняються в пряному акорді імбиру та кориці. Доповнює їх солодке, медове звучання квітів.

У серці аромату – квіти апельсинового дерева, зібрані на єгипетських плантаціях уздовж дельти Нілу.

А завершує звучання парфуму чуттєвий акорд ванілі.

Варто підкреслити, що 90% інгредієнтів аромату Chloé Nomade Nuit d’Égypte мають натуральне походження.

Пристрасті дизайнерки Габі Агйон

Колекція ароматів Nomade розповідає не лише про подорожі, яскраві барви нашої планети, а й про дизайнерку та засновницю Дому Chloé – Габі Агйон.

«Кольори, які я бачу у своїй уяві – то все відтінки Єгипту. Єгипет сам для мене, як колір. Там найкрасивіший пісок, який я коли-небудь бачила, із бежево-рожевим відтінком. І він плине, наче шовкова ріка, крізь пальці. Ці кольори завжди зі мною»

Габі Агйон народилася в Єгипті, а згодом переїхала до Франції. Але саме Єгипет пронизує всю її творчість, ця спекотна країна була її головним натхненням. Тож єгипетські мотиви та пахощі завжди присутні в ароматах та модному одязі від Chloé.

Фото: Chloé

Дивіться також:

6 нових квіткових ароматів весни 2024, які вас здивують

Витончені парфуми для святкового настрою

Спокусливі і гурманські: кращі жіночі аромати з нотами ванілі