Ретинол, пептиди, водорості: як сучасна косметика допомагає перехитрити час

Кілька фактів про нашу шкіру: після 25 років втрата колагену відбувається швидше, ніж його біосинтез. Приблизно через 5 років після настання менопаузи жінки втрачають близько 30% колагену. А після 60 років організм не виробляє ендогенний колаген. Це так важливо, тому що колаген – це структурний білок шкіри, який забезпечує її щільність, пружність, гладкість, рівний тон – одне слово, все те, що ми вважаємо ознаками краси і молодості.

Існує кілька типів колагену. На стан шкіри найбільший вплив мають два з них: колаген I типу, основний підтримувальний білок, що забезпечує еластичність та пружність і  який становить приблизно 85-90% від усього колагену в шкірі, та колаген III типу, або “дитячий колаген”, завдяки якому шкіра є м’якою, ніжною, з рівним сяйливим кольором. Його приблизно 8-10%, і він втрачається найшвидше.

Втрата колагену – факт. Проте фактом є і те, що наука не стоїть на місці. І якщо спинити час вчені не можуть, компенсувати його руйнівну дію цілком здатні, принаймні щодо шкіри. Космецевтичний бренд Dr Irena Eris зміг поєднати одразу кілька інновацій в лінійці #InVitive, яка цілеспрямовано працює зі зморшками, гіперпігментацією, почервонінням, загрубілістю і розширеними порами, які з’являються з віком і прогресують на фоні гормональних змін. Лаконічна лінійка з чотирьох засобів містить біотехнологічні активні інгредієнти, які разюче підвищують синтез колагену, а з ним інтенсивно розгладжують зморшки та вирівнюють структуру і колір шкіри.

косметика антивікова від зморшки пігментація почервоніння пори антиейдж dr irena eris InVitive

Чистий ретинол

Золотий стандарт косметології, улюбленець спеціалістів та користувачів, зацікавлених у антивіковому догляді. Інгредієнт наскільки потужний, настільки і примхливий через нестійкість. Тому Dr Irena Eris використовують чистий ретинол в точно вибраних концентраціях у керамідних мікросферах, що забезпечує стабільну, глибоку та тривалу дію: вирівнює структуру шкіри та зменшує видимі ознаки старіння, як-от зморшки та нерівності, розширені пори, гіперпігментацію і почервоніння.

А оскільки ретинол підвищує фоточутливість, Dr Irena Eris ввели його у склад нічного крему та сироватки, а в денні засоби додали сонячні фільтри.

N.B. Продукти з ретинолом рекомендується використовували курсом та лише в якості нічного догляду. При цьому вдень необхідно користуватись засобами з SPF-захистом.

косметика антивікова від зморшки пігментація почервоніння пори антиейдж dr irena eris InVitive

Гептапептид колагену #PSC III  в  поєднання з частинками золота

Пептиди, короткі білкові ланцюжки, сумісні зі шкірою, за вмілого “керівництва” здатні запускати в ній потрібні процеси. Новий пептид, спрямований на синтез колагену III та I типів, Dr Irena Eris поєднали з часточками золота для забезпечення стабільності дії косметики, доброї проникності та тривалої дії. Він відновлює структуру шкіри, розгладжує її та повертає м’якість за рахунок компенсації втрати колагену III та I  типу.

Натуральні сині та зелені мікроводорості

Водорості з унікального геологічного регіону – вулканічного озера в Північній Америці, що живиться льодовиковою водою, – активують у шкірі ті ж гени, що й чистий ретинол. Та на відміну від нього не спричиняють реакції на ультрафіолет і не викликають подразнення. Також вони неймовірно багаті на вітаміни (їх 11, включно з найголовнішими для шкіри A, C, E, B1, B2, B6 і B12), амінокислоти та мінерали (усього 5, зокрема марганець і залізо).

косметика антивікова від зморшки пігментація почервоніння пори антиейдж dr irena eris InVitive

Як використовувати

Лінія #InVitive Dr Irena Eris потужна в своїй дії і лаконічна в кількості засобів. Зранку – денний крем SPF 30 для розгладження зморщок, покращення еластичності і тону шкіри (плюс захист від сонця, який потрібен завжди, особливо за умови догляду з ретинолом!). З ним шкіра має свіжий вигляд протягом усього дня. У складі – гептапептид #PSC III + колоїдне золото, екстракт квітів лотосу для регуляції себуму і освітлення, про-ретинол із синіх та зелених водоростей і натуральні пом’якшувальні олії та воски.

косметика антивікова від зморшки пігментація почервоніння пори антиейдж dr irena eris InVitive

Під очі – зволожувальний крем для повік, що коригує вік, SPF 20. Крім зменшення зморщок та зволоження, він працює на зменшення набряків і почервонінь навколо очей. На додачу до пептидного комплексу та водоростевого про-ретинолу має у складі екстракт бруньок горобини для покращення мікроциркуляції і зменшення набряків.

косметика антивікова від зморшки пігментація почервоніння пори антиейдж dr irena eris InVitive

Головні герої нічного догляду – нічна сироватка миттєвого розгладження та вдосконалення, мабуть, найбільш потужний засіб лінійки #InVitive. Вона містить пептидний комплекс і підвищену дозу ретинолу ( 0,1% чистого вітаміну А), вирівнює структуру шкіри і запобігає надмірному кератозу. Крім того, має масляний комплекс + вітамін Е із сертифікованих олій аргани та моринги для підтримки ліпідного шару шкіри, її кращої регенерації та м’якості, та сильно мінералізовану морську воду для зволоження і здорового сяяння.

косметика антивікова від зморшки пігментація почервоніння пори антиейдж dr irena eris InVitive

Дія нічного крему спрямована на розгладження структури шкіри, нормалізацію рівня себуму та гідратації через сучасну технологію стимулює швидке відновлення структури шкіри. Разом із фірмовим комплексом з пептидами та водоростями в цьому засобі задіяний азелогліцин – поєднання азелаїнової кислоти і гліцину для нормалізації рівня себуму, освітлення і рівного тону шкіри. А кераміди та арганова олія глибоко живлять і відновлюють.

косметика антивікова від зморшки пігментація почервоніння пори антиейдж dr irena eris InVitive

Чотири засоби #InVitive з багаторівневою системою сучасних антивікових інгредієнтів – достатньо потужна команда для помітного зменшення видимих ознак старіння. Хай очевидною буде краса, а не вік!

Дивіться також:

Як зберегти красу шкіри взимку: 5 дієвих засобів

Чи справді натуральна косметика рятує шкіру: міфи і факти

Що таке питний колаген і чому він необхідний для молодості шкіри і краси волосся