Що таке питний колаген і чому він необхідний для молодості шкіри і краси волосся

Втрата пружності, поява зморщок – реальність, з якою за останній рік зіткнулося багато українок. Переживання та стрес буквально відбиваються на обличчі. І тільки косметичного догляду тут замало – боротися за молодість шкіри варто по всіх фронтах. А отже – додати у свій раціон питний колаген, добавгу-гіт, якою захоплюються зірки та інфлюенсери.

Колаген – це найважливіший білок в людському організмі. Близько 30% всього нашого білка – це саме колаген. Він є важливою складовою каркасу сполучних тканин і присутній у шкірі, волоссі, нігтях, судинах, суглобах, кістках, хрящах. Колаген синтезується в тілі людини природним чином. Та після 25 років його вироблення починає знижуватись, а після 50 скорочується вдвічі. Саме для того, щоб поповнити резерви, і вживають питний колаген.

Що таке питний колаген і звідки він береться

В питному колагені крупні природні молекули колагену змінені до пептидів, щоб максимально легко засвоюватися і приносити користь. Вони не утворюють гелю і легко розчиняються у холодній воді. За походженням питний колаген буває тваринним – він найпопулярніший, видобувається шляхом переробки верхнього шару шкіри, а також суглобів та хрящів великої рогатої худоби чи свійських птахів. Такий клаген дешевий, проте менш ефективний, ніж морський. Морський колаген отримують зі шкіри та луски морської та прісноводної риби. За амінокислотним складом він ближчий до людського, тому здатен глибоко проникати в клітину та давати їй новий будівельний матеріал, щоб функціонувати як в юності. 

коллаген добавка для шкіри волосся коллаген мері кей

Ба більше, сучасні добавки на основі колагену містять додаткові вітаміни і мінерали і є, по суті, збалансованими і концентрованими коктейлями краси і молодості. Новинка Mary Kay – дієтична добавка Колаген Mary Kay® Daily™ Benefits – саме морського походження. У її складі пептиди морського колагену типу І. Цей тип таргетований саме на еластичність та пружність шкіри і зв’язок. Він має низьку молекулярну масу, що  дозволяє повністю абсорбуватися організмом. Крім того, добавка Mary Kay доповнена вітаміном С – його потужні антиоксидантні властивості зменшують шкоду, спричинену ультрафіолетом та забрудненням навколишнього середовища – і біотин, який сприяє синтезу жирних кислот для живлення шкіри, волосся та нігтів.

У підсумку питний колаген з вітаміном С та біотином сприяє зменшенню зморщок та вікових ліній, підтягненню контурів обличчя, стимулює виробіток власного колагену шкірою. Він не містить штучних барвників, ароматизаторів, підсолоджувачів і цукру, має нейтральний смак і простий у вживанні.

коллаген добавка для шкіри волосся коллаген мері кей

Як вживати колаген?

Найпростіше – додати одну мірну ложку колагену на стакан води чи будь-якого улюбленого напою, перемішати до повного розчинення і випити. А можна піти далі: підсильте поживні властивості йогурта чи смузі, додавши у них колаген, змішайте його з вівсянкою – сніданок стане іще кориснішим.

Колаген вживають раз на добу. І норму немає сенсу перевищувати – результат це не пришвидить. Проте він неодмінно буде! Вже за 2-3 місяці шкіра стане сяйливою, більш рівномірною за тоном, пружнішою. І волосся стане блискучішим та еластичнішим.

Зверніть увагу: колаген Mary Kay Daily Benefits™ перевірений на відповідність усім вимогам до безглютенових продуктів. Проте він не підходить вегетаріанцям, оскільки отриманий з риби, та не рекомендується особам до 18 років, під час вагітності чи лактації. Як і з будь-якими іншими добавками, є сенс проконсультуватися з лікарем перед початком вживання колагену.

Дивіться також:

Какие витамины нужны для красоты кожи и в чем они содержатся

Доступны каждому: 7 главных продуктов-антидепрессантов

Ученые назвали витамины, которые лучше всего укрепляют иммунитет