Блискучі і чутливі пухкі губи ніжного природного відтінку і класичні стрілки – такий макіяж підходить на щодень і свята. Ба навіть на червону доріжку – що не раз доводила Аня Тейлор-Джой.

Акторка є музою Дому Dior, і креативний директор та директор із іміджу Dior Makeup Пітер Філіпс, натхненний її ельфійською красою, переосмислив знаменитий блиск Dior Addict Lip Maximizer. Тепер його формула на 90% натуральна, а вміст витонченого тюбика забезпечує губам надзвичайний блиск, оптимальне зволоження та тривалий ефект об’єму.

Ці якості відмінно відповідають глобальному тренду clean girl – природної чистої краси, коли обличчя сяє, губи блищать, і при цьому недосвідчене око не бачить слідів макіяжу. В 2023 році цей тренд еволюціонує і стає більш гламурним – разом із голлівудськими класичними стрілками на верхніх повіках.

модний макіяж весна 2023 clean girl аня тейлор джой

Хитрість стрілок – спочатку промалювати тонку лінію як можна ближче до лініїї росту вій. А вже потім наводити стрілку бажаної товщини.

Нова формула Dior Addict Lip Maximizer містить гіалуронову кислоту та вишневу олію. Він обіцяє потрійний, миттєвий та тривалий ефект — надзвичайний блиск, оптимальне зволоження та тривалий об’єм. Дзеркальний блиск поєднується із доглядом. А 31 відтінок, від найпрозоріших нюдових і рожевих – включно з культовим 001 Pink – до глибоких жовтогарячих, коралових і червоних тонів – дозволять точно підібрати найбільш компліментарний відтінок.

модний макіяж весна 2023 clean girl аня тейлор джоймодний макіяж весна 2023 clean girl аня тейлор джой

З ретельно скоригованими пігментами, відтінки нового Dior Addict Lip Maximizer вперше доступні в двох рівнях інтенсивності – прозорому та насиченому – і в чотирьох варіантах покриття: класичному, інтенсивному, мерехтливому та голографічному. Колір і блиск є сильними сторонами цієї формули. 

модний макіяж весна 2023 clean girl аня тейлор джой
Зволожувальний сяйливий блиск для губ з ефектом миттєвого об’єму Dior Addict Lip Maximizer

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Бокс-боб – головна стрижка весни 2023 (ФОТО)

14 знаменитих парфумерів створили благодійний аромат Soul of Ukraine

Наймодніше фарбування 2023 року для брюнеток: показує Амаль Клуні (ФОТО)