Присвята Україні, 200 флаконів лімітованої серії, місія допомогти українським дітям, – все це про благодійний аромат Soul of Ukraine.

Він вже підкорив Європу й нарешті приїхав до України. Ідейною натхненницею стала Ольга Юрченко, українська парфумерка і засновниця одеського парфумерного бренду Soul of Mine. До створення аромату про Україну і для українців вона взялася сама – і залучила 14 іменитих колег-парфумерів з Європи. Серед них – Моріс Русель, автор гітів L’Instant de Guerlain, Guerlain Insolence та Kenzo Air, Давід Апель – автор Nina Ricci Les Belles de Ricci та Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur, П’єр Гуерос, Алієнор Массенет, Філіп Папарелла та інші митці.

В основі витонченого Soul of Ukraine – рідкісні види ірису, імбиру, мускусу і ванілі, цитрусові акорди, що наповнюють композицію яскравим характером, а також троянда і сандал, які створюють неповторний шлейф.

Приваблює і дизайн флакона: його дерев’яна кришечка приємна на дотик та має автентичний вигляд. А малюнок створила відома мисткиня з Одеси Леся Верба.

 «Ми вже встигли познайомити з «Душею України» величезну кількість європейців і  зібрати понад 20 тисяч євро. Наразі їдемо додому й маємо надію на гарний фідбек від українців, — сподівається Ольга Юрченко. – Кількість флаконів обмежена, але наголошую, що кожна гривня від продажів буде направлена на підтримку дітей, що постраждали від війни.

Парфумерка Ольга Юрченко

Усі виручені від продажу кошти будуть направлені до благодійного фонду «Дитина єдиної України» та витрачені на забезпечення потреб дітей, які стали жертвами війни в Україні.

Дивіться також:

Канадський парфумер створив аромат Slava Ukraine: чверть вартості перераховує Україні

Святковий вихор емоцій: виставка Le Grand Numéro de CHANEL відкривається в Парижі