Канадський парфумер Метт Мелег, який створює унікальні нішеві парфуми та аттари, присвятив одну зі своїх робіт Україні та її звитяжній боротьбі із російськими загарбниками. Свої нові парфуми він назвав Slava Ukraine.

Композиція з нотами цвіту липи, лайма, дині і солодкого меду – пахощі українського літа! – Метт помістив у флакон із малюнком золотого тризуба, картини із соняхами і дівчиною з паляницею та синьо-жовтим прапором на звороті.

Парфуми коштують 200 канадських доларів – 50 із них парфумер перераховує на спеціальний рахунок Нацбанку України. Крім того, на сайті свого бренда Meleg Perfumes Метт розмістив прямі посилання на допомогу українцям.

нішеві аомати парфуми Meleg Perfumes присвята Україні війна благодійністьнішеві аомати парфуми Meleg Perfumes присвята Україні війна благодійність

нішеві аомати парфуми Meleg Perfumes присвята Україні війна благодійністьнішеві аомати парфуми Meleg Perfumes присвята Україні війна благодійністьДівчина на флаконі протягує паляницю – у цьому закладено особливий сенс. “До того, як Росія напала на Україну, Україна давала світу більше пшениці та збіжжя, ніж будь-яка інша країна. Україна не є і ніколи не була «жебрачкою», її земля багата і знову буде годувати десятки мільйонів у наступні роки!” – впевнений Метт.

Канадський парфумер словацького походження Метт Мелег

Безмежну вдячність викликає прагнення Метта Мелега не бути осторонь – і викликає повагу мудре бачення ним ситуації навколо нашої визвольної війни.

Я продаю Slava Ukraine, тому що Росія більше не демократія, а Путін хоче відновити СРСР, уряд, який вбив 70 мільйонів людей. Я продаю Slava Ukraine, тому що світ не може допустити, щоб мрія Путіна здійснилася, і українці псують йому плани.

Я продаю Slava Ukraine, бо мене виховувала моя словацька бабуся. У дитинстві вона спала на брудній підлозі, ніколи не наїдалася досхочу, а її брат замерз насмерть. Я добре знаю східноєвропейську та російську історію і продаю Slava Ukraine, бо бабусина сім’я втекла з Європи, рятуючись від злиднів, Йосипа Сталіна та СРСР.

Я продаю Slava Ukraine, тому що Москва має довгу, послідовну історію нападу на своїх менших сусідів. Росія вторглася у Фінляндію, Польщу, Чехословаччину, Україну, Іран, Угорщину, Румунію, Албанію, Болгарію, Естонію, Латвію, Монголію, Казахстан, Узбекистан, Туркменістан, Грузію, Азербайджан та багато інших країн. Я продаю Slava Ukraine, бо тільки українці зупиняють Росію від вторгнення до Європи”.

Фото: instagram.com/melegperfumes

Дивіться також:

Заради України: Ештон Кутчер, «Океан Ельзи» і Лілія Подкопаєва виступили у Нью-Йорку (фото, відео)

Український бренд brabrabra запустив сервіс допомоги для жінок, які постраждали від війни

Де знайти чоловічу вишиванку, як у Степана Бандери