Український бренд brabrabra запустив сервіс допомоги для жінок, які постраждали від війни

Український бренд жіночої білизни brabrabra запустив сервіс допомоги для жінок, які постраждали від війни – “brafriend”. Багато українок втратили домівки, роботу, дохід. Тож усі бажаючі можуть зробити благодійний внесок, а бренд підбере та доставить білизну жінкам, які потребують допомоги.

“З початку війни ми допомагаємо волонтерам, але на додаток шукали нові шляхи, щоб  бути корисними жінкам у цей непростий час. І вирішили стати посередниками між тими, хто хоче допомогти, і тими, хто хто цієї допомоги зараз потребує. Ми беремо на себе усі питання комунікації з постраждалими, підбору та доставки і даємо можливість людям у два кліки зробити добру справу для українок”, – заначають у brabrabra.

brabrabra благодійність

Щоб допомогти, потрібно перейти на сайт, обрати комплект та оплатити його онлайн. Передплатити можна необмежену кількість товарів із різних колекцій та категорій. Після успішної оплати кожен може поділитися у своїх соцмережах швидким повідомленням-подякою від бренду та закликати своїх підписників долучатися до підтримки українських жінок.

“До нас в дірект часто звертаються жінки із постраждалих від війни регіонів з проханнями про допомогу. Волонтерські організації просто фізично не можуть охопити усіх, хто сьогодні потребує підтримки. Тому переконані, що кожен передплачений комплект обов’язково знайде свою власницю”, – запевняють представники бренду.

brabrabra благодійність

Отримати допомогу з числа передплачених комплектів можуть усі, хто цього потребує. Обрати білизну можна на тому ж сайті, натиснувши кнопку “Потребую допомоги”. Там одразу можна буде побачити увесь доступний передплачений асортимент та обрати собі бра, труси або комплект білизни. І вже за кілька днів отримати свій комплект в будь-якому з працюючих відділень Нової Пошти.

brabrabra включили до програми максимально широкий асортимент білизни, щоб мати можливість підібрати щось для кожної. Для усіх жінок, що звертатимуться по допомогу у рамках brafriend, буде доступний сервіс брафітингу та визначення персонального індексу комфортної посадки на рівні з іншими клієнтами бренду. Самостійно у чат-боті або з допомогою онлайн-брафітерок жінки зможуть підібрати для себе найкомфортніший бра, спираючись на індивідуальні особливості своїх грудей.

brabrabra благодійність

Перші комплекти уже чекають на майбутніх власниць. Про усі подальшу кроки у програмі бренд обіцяє звітувати на своїй Instagram-сторінці.

Фото: надані brabrabra

Дивіться також:

Дякую ЗСУ: дитячі малюнки для військових відправлять на фронт і перетворять на NFT

Kalush Orchestra розігрує кубок та рожевий капелюх з Євробачення за донат для ЗСУ

Анджеліна Джолі рятує бджіл — як їй допомогти