Анджеліна Джолі рятує бджіл – як їй допомогти

20 травня відзначають Міжнародний день бджіл. Комашки, які запилюють рослини і виробляють мед – запорука життя, біорозмаїття і виживання людства на планеті – без них люди просто вимерли б з голоду.

Проте зараз бджоли потребують нашого захисту: кліматичні зміни, забруднення атмосфери і вод, скорочення харчової бази для комашок, а головне – використання пестицидів призводить до їхнього вимирання. Порятунком бджіл на глобальному рівні займається Guerlain – один із найшанованіших і найстаріших косметичних брендів у світі. А разом із ним – його амбасадорка, благодійниця і кінозірка Анджеліна Джолі.

Світ приголомшили її минулорічні фото і відео до Дня бджіл: по тілу та обличчю жінки переміщалися сотні бджілок. Гортайте праворуч, щоб побачити відеоролик:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Guerlain (@guerlain)

На цьому ініціатива не завершилася: у липні 2021 року Guerlain у співпраці з ЮНЕСКО та Французькою обсерваторією апідології випустили перших бджолярок в рамках програми “Жінки для бджіл” #WomenForBees, хрещеною матір’ю яких стала Анджеліною Джолі. Так вони підтримали і жінок, і бджілок.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Guerlain (@guerlain)

анджеліна джолі благодійність бджоли guerlainанджеліна джолі благодійність бджоли guerlainанджеліна джолі благодійність бджоли guerlainанджеліна джолі благодійність бджоли guerlain

Та не обов’язково йти у пасічники, щоб допомогти Guerlain, Анджеліні Джолі та всій планеті. Цьогоріч для цього досить наповними свої соцмережі гарним і креативним контентом. Компанія Guerlain перерахує 20 євро за кожен репост візуалу авторства художника Томаша Лібертіні. Публікувати малюнок треба із 20 по 22 травня із гештегами #GuerlainForBees та #WorldBeeDay. Мета – зібрати за три дні 1 мільйон євро. Ось картинка для репосту:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Guerlain (@guerlain)

Томаш Лібертіні творить незвичайні скульптури за допомогою бджіл – на металевому каркасі комашки “вирощують” за допомогою своїх стільників кінцеве зображення. Саме тому його обрали за автора благодійного малюнка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tomáš Libertíny (@tomaslibertiny)

Фото: instagram.com/guerlain

Дивіться також:

Анджеліна Джолі приїхала у Львів з гуманітарною місією — відео

Анджеліна Джолі відвідала дітей у навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині: зворушливі фото

Річард Гір передав на аукціон унікальну автівку, щоб допомогти українцям