Анджеліна Джолі відвідала дітей у навчально-реабілітаційному центрі на Львівщині: зворушливі фото

Знаменита голлівудська акторка і благодійниця, посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі продовжила гуманітарну поїздку Україною. Вона навідала вихованців навчально-реабілітаційного центру «Гармонія» у місті Борислав на Львівщині.

Новину повідомили представники центру на своїй сторінці у”Фейсбуці”. “Акторка та її команда прибули до дітей з подарунками, гарним настроєм. Також пані посол поспілкувалася з дітьми з Луганщини”, – повідомили вони.

анджеліна джолі україна львів війна 2022 благодійністьанджеліна джолі україна львів війна 2022 благодійністьанджеліна джолі україна львів війна 2022 благодійність

Нагадаємо, Анджеліна Джолі прибула в Україну 30 квітня. Це була власна ініціатива зірки. У перший день візиту вона побувала на волонтерській кухні, зустріла евакуаційний потяг зі Сходу, відвідала дітей у львівській лікарні.

Світ облетіли кадри, на яких під сирени повітряної тривоги Анджеліна Джолі мчить до укриття разом із українцями. Це стало сенсацією і ще раз привернуло увагу до нашої визвольної війни. А також неабияк збурило пропагандистів росії.

Фото: Юля Андрушків, КЗ ЛОР НРЦ «ГАРМОНІЯ»

Дивіться також:

Анджеліна Джолі приїхала у Львів з гуманітарною місією — відео

Jerry Heil і KALUSH ORCHESTRA записали пісню на честь візиту Анджеліни Джолі в Україну (ВІДЕО)