Вперше в історії пісенного конкурсу Євробачення переможці віддають свій трофей на допомогу українській армії! Лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк разом із ведучим Нового каналу та волонтером Сергієм Притулою влаштовують розіграш.

“Ви можете зробити так, щоб цей символ перемоги працював на ще одну велику перемогу України! Отримайте культовий рожевий капелюх фронтмена Kalush Orchestra Олега Псюка лише за 5 євро! – повідомили вони. – Зробіть внесок у розмірі 5€ (або 200 грн) на банківський рахунок. Що більше ви жертвуєте, то більше у вас шансів на перемогу. Після припинення розіграшу наші партнери з банку за допомогою рандомайзера виберуть переможця з усіх учасників.

Рожевий капелюх Олега – не єдиний лот! “Кубок конкурсу Євробачення – кришталевий мікрофон – дістанеться тому, хто пожертвує найбільше у криптовалюті або традиційній валюті”, – зазначили Притула і Псюк.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KALUSH (@kalush.official)

Розіграш капелюха та аукціон трофею переможців закінчиться 28 травня о 19:00. “Гурт Kalush Orchestra здобув рекордну кількість голосів від глядачів конкурсу. Тепер давайте поб’ємо рекорд благодійних внесків. Приєднуйтесь! – закликали Сергій Притула та Олег Псюк. – Усі зібрані кошти перейдуть у Фонд Сергія Притули, який допомагає українській армії. Кожен євро допоможе врятувати життя українських воїнів!”

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Рожева панама Kalush Orchestra з Євробачення — модний тренд літа 2022: де шукати

Як пройшов фінал Євробачення 2022: перемога України і найкращі моменти (ФОТО)

«Дружина вже знайшла роботу, діти ходять на гуртки»: Сергій Притула – про сім’ю