Ведучий Нового каналу та волонтер Сергій Притула зі своїм фондом з першого дня війни, яку на території України розв’язала росія, робить неймовірні речі! Вони передають тонни вантажів гуманітарної допомоги для цивільних, десятки авто для військових, дістають залізних «пташок» та безліч необхідного потужного спорядження для ЗСУ. Все для того, аби наблизити перемогу нашої країни над агресором.

Аби йому спокійно працювалося, Сергій Притула залишив своїх рідних – а Притула одружений вдруге, має сина-підлітка Дмитра від першого шлюбу та доньок, Соломію і Стефанію, від другого – у більш безпечному регіоні.

сергій притула сім'я дружина діти
Сергій Притула з доньками і сином

“Моя сім’я в Україні, але не в Києві. Це захід країни, – поділився він в інтерв’ю «Українській правді». – Я сказав дружині, щоб підшукала для дітей гуртки, на які вони ходили в Києві. Тому що це надовго. Дружина вже знайшла роботу там, де зараз живе. Діти ходять на гуртки. Все окей”.

сергій притула сім'я дружина діти
Сергій Притула з дружиною Катериною

Притула припустив, що війна затягнеться на весь рік. А, можливо, і на наступний. А на запитання: «Коли перемога?» відповів лаконічно.

“Я не знаю, хто може дати відповідь на це запитання, крім Збройних сил України, – сказав Сергій. – І навіть вони залежать від низки обставин, щоб дати якусь відносно конкретну відповідь. А що ми можемо вважати нашою перемогою? А що ми можемо вважати російською поразкою? А що росіяни будуть вважати нашою поразкою, а що – своєю перемогою? Усі ці речі поки що не в одній системі координат і ніколи не будуть. Я не знаю, скільки це триватиме”.

Нагадаємо, що Сергій Притула збирає кошти на чотири комплекси БПЛА (безпілотний літальний апарат), яких дуже потребують бійці ЗСУ. Вартість 12-ти залізних «пташок» – 50 із хвостиком мільйонів гривень. Долучаймось – реквізити і звіти про реалізовані проєкти можна знайти на його офіційній сторінці.

Фото: instagram.com/siriy_ua, надані Новим каналом

Дивіться також:

Сергей Притула рассказал, почему развелся с первой женой

Сергею Притуле — 40 лет: история его любви с женой Катериной в фотографиях

Сергей Притула: малоизвестные факты и редкие фото