Заради України: Ештон Кутчер, “Океан Ельзи” і Лілія Подкопаєва виступили у Нью-Йорку (фото, відео)

На головній площі Нью-Йорка Таймс-Сквер відбувся масштабний благодійний концерт на підтримку України. У ньому взяли участь українські та американські зірки.

Глядачі побачили артистів як онлайн, так і наживо, зі сцени. Виступили MONATIK, Сергій Бабкін, гурти «Океан Ельзи» та «Бумбокс», співачки Міка Ньютон, Alyosha та Аріна Домськи. Також Україну привітали голлівудське подружжя Міла Куніс та Ештон Кутчер та Олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва. Увесь Таймс-Сквер замайорів жовто-синіми прапорами.

Ведучою заходу була Марічка Падалко, яка спеціально прилетіла до США на кілька днів. Гроші збирали на лікування та протезування тяжкопоранених українських військових в американських шпиталях. Потрібні мільйони доларів, хоча багато лікарень пропонують суттєві знижки, коли чують, що йдеться про захисників з України.

Лілія Подкопаєва і Марічка Падалко
Марічка Падалко
Аріна Домскі на сцені
Марічка Падалко і Лілія Подкопаєва

Зараз на сході України йдуть запеклі бої. Російські окупанти продовжують цинічно обстрілювати мирні міста та села забороненими Женевською конвенцією боєприпасами. Кожного дня своїми життями на фронті ризикують українські захисники. Тому зараз дуже важливо, аби світ не забував про жахливу війну у центрі Європи.

«Зараз важлива задача на всіх рівнях, і в тому числі громадської дипломатії, привертати увагу до України. Американці люблять історію і яскравих особистостей. Тому через такі таланти, які були на сцені Таймс Сквер того вечора, якраз було завдання привернути увагу знов до війни в Україні», – вважає Падалко.

Благодійний захід став можливим завдяки зусиллям благодійної організації Revived Soldiers Ukraine Пожертви на лікування українських бійців можна робити і далі на їх офіційній сторінці.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Гурт «Друга Ріка» зібрав два мільйони гривень для армії

Український бренд brabrabra запустив сервіс допомоги для жінок, які постраждали від війни

День рождения Святослава Вакарчука: лучшие хиты, которые изменили его жизнь

Маричка Падалко: «На первые свидания с моим будущим мужем вместо меня ходила Лидия Таран»