Телеведущая Маричка Падалко рассказала, что ее коллега и близкая подруга Лидия Таран по ее просьбе ходила вместо нее на первые свидания с будущим мужем Марички Егором Соболевым.

В честь Международного Дня дружбы подруги-телеведущие Маричка Падалко и Лидия Таран поделились историями знакомства и крепкой дружбы.

“Ми познайомилися з Лідою на початку двотисячних. Їй дуже легко довіряти важливі справи і почуття. Так склалося, що навіть на перші побачення з моїм чоловіком ходила не я, а на моє прохання – вона. Ми з Єгором тоді не були ще вільними людьми, не хотіли бачитися, але тримати все в собі була не сила. Тому Ліда була змушена по черзі вислуховувати і втішати обидві сторони”, – вспоминает Падалко.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Марічка Падалко (@marichkapadalko)

Телеведущие так сдружились, что Лидия стала крестной первенца Марички.

“Коли з часом ми з чоловіком таки об’єдналися і я була вагітна, мені стало зле. На допомогу прийшла Ліда, і замість відсутнього тоді в місті чоловіка поїхала зі мною передчасно «народжувати». На щастя, не довелося. Мене поклали в пологовий «на збереження», але сміливість і відданість Ліди, яка тоді ще не мала досвіду народження власної дитини, я пам’ятаю і ціную досі. Зрештою, вона і стала хрещеною Михайла, який в якийсь момент поспішав народитися на світ”, – рассказала телеведущая.

Лидия Таран с крестным сыном Михаилом

В свою очередь Лидия Таран восхищается силой подруги.

“Марічку я дуже поважаю і ціную за величезну самодисципліну і жіночу силу волі. Марічка з тих жінок, які вміють переламати обставини, у неї сильні морально-вольові якості – вона може пробігти марафон, переплести Босфор і наполегливо триматися у гарній фізичній формі. Це не може не викликати захоплення”, – говорит о подруге Лидия Таран, ведущая ТСН на “1+1” и куратор благотворительного проекта “Здійсни мрію”.

Лидия Таран Маричка Падалко

Лидия также вспомнила, что ключевую роль в их дружбе сыграла Оранжевая революция.

“Ми з Марічкою почали спілкуватися як колеги – вона була ведучою спорту на ТСН, а я спортивної програми на іншому каналі. Якось випадково ми познайомилися на врученні спортивних премій. Тоді нас, ведучих спортивних новин, запросили нагороджувати кращих спортсменів року. Після цього ми почали спілкуватися на тему спорту, дивилися разом чемпіонат з фігурного катання. А потім відбулася Помаранчева Революція – переломний момент для усієї країни, який подарував нам справжню, міцну дружбу. Ну а вже потім ми почали працювати на одному каналі і навіть стали кумами”.

Лидия Таран с дочерью и кумой Маричкой Падалко

Напомним, Маричка Падалко и Егор Соболев поженились в феврале 2010 года, когда у них уже было двое общих детей.

Фото предоставлены пресс-службой “1+1”

Смотрите также:

Лидия Таран: «Я — не идеальная, но и идеального мужчину не жду»

Маричка Падалко поразила рельефным прессом и сексуальной фигурой

Лидия Таран показала, какой была в 20 лет