“І сльози, і сміх, і обійми”: Лідія Таран повернулась у Київ і побачилася з Марічкою Падалко (ФОТО)

Лідія Таран вперше за п’ять місяців повернулася в Україну. Вона довго наважувалася на це. І мала причини:у житловий комплекс, де розташована квартира телеведучої, двічі потрапляли російські ракети.

Проте нарешті Лідія приїхала на рідну землю, хоч і не надовго. І першим ділом зустрілася зі своєю подругою і колежанкою Марічкою Падалко.

“І сльози, і сміх, і обійми – ми не бачилися п’ять місяців і невідомо, коли побачимося знов, але частинка України зараз в кожному з нас, де б ми не були. Ліда тепер може якусь частинку взяти з собою в Європу в буквальному сенсі цього слова – занадто багато їх лишилося навколо після двох влучань російських ракет в її житловий комплекс”, – зітхає Марічка.

лідія таран марічка падалколідія таран марічка падалко

Ця зустріч цікава ще й з іншого боку: подруги не встигли разом відсвяткувати новосілля Лідії в цій квартирі. “З того часу, як Лідка переїхала в свою нову київську квартиру, ми все не змогли знайти час на спільну каву в її стінах. Зараз знайшли. Шкода, що з таким краєвидом і склом під ногами, але як добре, що складні часи роблять нас тільки ближчими та сильнішими”, – намагається бачити позитив Падалко.

Нагадаємо, дружба між телеведучими має давню історію. І кумедні моменти: наприклад, на перші побачення із Маріччиним нині чоловіком ходила Лідія – через драматичні причини.

Фото: instagram.com/lidiyataran

Дивіться також:

Маричка Падалко: “На первые свидания с моим будущим мужем вместо меня ходила Лидия Таран”

Андрей Доманский рассказал, как ушел от первой жены ради Лидии Таран