Ведуча 1+1 та кураторка благодійного проєкту “Здійсни мрію”, Лідія Таран разом з донькою Василиною знайшла прихисток від війни у Франції.

Лідія багато спілкується з українцями, котрі тікали від війни у Європу. Каже, що більшість вже дуже хоче повернутись додому, але поки не можуть. Бо так буде спокійніше українським військовим воювати і безпечніше для самих людей: “Три місяці злилися в один день. Українці в Європі, які хочуть повернутися додому – це невидимий вирій журавлів. Вони вже в думках летять додому, а фізично вони ще тут”.

Також Таран розповіла, що їй поки страшно вертатися додому, адже в її будинок у Києві прилетіла російська ракета й убила людину: “Безпека – найголовніше. Поки люди не відчують, що безпечно – повертатись не варто. В моєму будинку вбило людину ракетою. Мені небезпечно в моєму будинку. Я поки не бачу свою дитину і себе в ньому. Це головний аргумент, чому поки ми не збираємось повертатись додому”.

За кордоном Лідія намагається робити все можливе для підтримки України: дає інтерв’ю місцевим ЗМІ, розповідає французькою про війну, веде благодійні концерти у містах Європи. Разом з колегами відкрила програму Ukraine SOS.

У прямому ефірі телемарафону “Єдині новини” ведуча розповіла про своє життя під час війни, як адаптувалася її донька у Франції.

“У Франції дітей в школи дуже легко беруть, але треба певний час, щоб дитина освоїлася. І от Василина адаптувалась, у неї з’явилися там друзі. Тут навчання триває до кінця червня. Вона також вчиться паралельно онлайн в українській школі, після того, як повертається з французької. Цілими днями зайнята освітою. І, звичайно, у вільний час моніторить новини про Україну, спілкується з друзями, які зараз розкидані по всьому світу”, – розповіла телеведуча.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Лидия Таран: «Я — не идеальная, но и идеального мужчину не жду»

Андрей Доманский рассказал, как ушел от первой жены ради Лидии Таран

Маричка Падалко: «На первые свидания с моим будущим мужем вместо меня ходила Лидия Таран»