Рок-гурт «Друга Ріка» працює на наближення перемоги України над ворогом – через концерти та збори. Завдяки виступам музикантів і підтримці їхніх шанувальників під час першої частини туру «Хто, якщо не ми?» вдалося зібрати кошти на загальну суму 882 891 грн. Вони пішли на придбання двох позашляховиків, ста матраців-спальників та трьох тактичних планшетів для батальйону спецпризначення, в якому служить брат фронтмена гурту Валерія Харчишина.

Також організатор концертів перерахував 200 000 грн допомоги до чеського фонду підтримки України, що опікується українськими госпіталями. Крім фінансової допомоги, польська громадська організація Fundacja Widowisk Masowych передала через музикантів двісті сухпайків для українських захисників, які гурт доправив до Грузинського Національного Легіону.

валерій харчишин друга ріка благодійність війна
“Друга Ріка”. Фотограф: Стас Губкін @stasgubkin

Другу частину туру «Друга Ріка» розпочала виступом на станції метро «Вокзальна» в Дніпрі в рамках благодійної програми «БезВІЗ БезВійни». Під час концерту та онлайн-трансляції було зібрано 826 347 грн. Кошти пішли на придбання двох карет швидкої допомоги для Окремої бригади тероборони Дніпра.

валерій харчишин друга ріка благодійність війна
“Друга Ріка”. Фотограф: Артем Сидоров @artyomsidorov

Уже в червні колектив вирушає з концертами в міста України, Франції, Польщі та Литви. Головною метою європейських концертів гурту є збір 30 000 євро на придбання двох безпілотників, автобуса та тактичної амуніції для батальйону спецпризначення. Кошти, отримані з концертів в українських містах, будуть направлені на придбання двох пікапів для 95 десантно-штурмової бригади. Мета збору – 14 000 євро.

валерій харчишин друга ріка благодійність війна

Фото: надані PR-службою гурту. Фотографи: Валерія Козлова, Стас Губкін, Артем Сидоров

Дивіться також:

Валерій Харчишин розійшовся з дружиною: «Я маю інші стосунки»

Окупанти знищили будинок Валерія Харчишина у Гостомелі

Валерий Харчишин рассказал о болезни сына: “Він просто поступово йде”