Валерій Харчишин розійшовся з дружиною: “Я маю інші стосунки”

Валерій Харчишин, фронтмен гурту “Друга Ріка“, оголосив про розставання із дружиною Юлією Кузьминською. Про це музикат повідомив на своїй сторінці у “Фуйсбуку“.

Наприкінці березня будинок Харчишина у Гостомелі було зруйновано окупантами. І, даючи коментарі про плани на його відбудову, музикант вирішив прояснити: дім він відбудує, проте жити в ньому не буде, як вже деякий час не жив до війни.

“Маю бути чесним, насамперед перед самим собою. Там жили мої діти, там жила їхня мама і моя офіційна дружина Юля.

На жаль, життя не завжди є таким, яким ми його уявляємо, попри соціальні стандарти і зобов’язання. Іноді воно змінюється незалежно від нас. Ще до війни ми перестали бути фізично подружжям.

валерий харчишин друга ріка жена развод розлучення
Валерій Харчишин із дружиною Юлією, 2017 р.

Я жив іншим життям в іншому місці, в іншому будинку і мав/маю інші стосунки.

Але, я робив і робитиму все можливе надалі, аби пришвидшити нашу перемогу та відбудувати той будинок, щоб мої діти мали свою Україну і їм було куди повернутися. Аби вони не втратили оце відчуття «вдома». І жодна погань не завадить мені це зробити”, – пояснив свою позицію Харчишин.

Нагадаємо, Юлія Кузьминська була другою дружиною Валерія Харчишина. Вони одружилися у 2009 році і мають двох спільних синів. Також у Валерія є старший син від поперднього шлюбу – наразі хлопець служить у війську.

валерий харчишин друга ріка жена развод розлучення

Фото: instagram.com/kuzya78

Дивіться також:

Валерий Харчишин рассказал о болезни сына: “Він просто поступово йде”

Гурт «Друга Ріка» вирушає у благодійний європейський тур для збору коштів ЗСУ