Музикант Валерій Харчишин, фронтмен гурту “Друга Ріка“, повідомив трагічну новину. У його будинок, розташований у передмісті Києва, під Гостомелем, потрапив ворожий снаряд.

“Цей будинок під Гостомелем – частина мого життя. В ньому виросли і жили троє моїх синів. Я будував його за всі гроші, шо я заробляв. Я боровся за нього, коли у мене відбирали землю, коли намахували будівельники шахраї – перебудовував майже усе. Нещодавно я побудував поруч будиночок для батьків, що виявили бажання переїхати. Під час затяжної ковід-кризи. На останні гроші. Батьки не переїхали. Не встигли”, – розповів Валерій на своїй сторінці в “Інстаграмі“.

валерій харчишин друга ріка дім війна 2022 гостомель

У своєму домі Валерій багато речей зробив власноруч: відчув у собі талант стельмаха. Стіл, дерев’яна скульптура, баня…

валерій харчишин друга ріка дім війна 2022 гостомельвалерій харчишин друга ріка дім війна 2022 гостомель

“Для моїх дітей цей будинок — їхній дім. Їхня Україна. Вчора він повністю згорів. Орки влучили в нього. У моїх дітей тепер немає «їхньої України». Їм нема куди повернутися. Вони про це ще не знають. Як і не знає мій старший син, що нині на півночі захищає свій дім… Там залишались двоє кішок, яких я ще кілька днів тому годував. Я не впевнений що вони живі”.

валерій харчишин друга ріка дім війна 2022 гостомельвалерій харчишин друга ріка дім війна 2022 гостомель

Гостомель зазнав орчої навали з першого дня війни. У цьому місті та його околицях, а також у сусідніх Бучі та Ірпені розгорнулися жахливі події. Квітучий курорт перетворився на зруйноване палаюче пекло. Та Валерій, як і всі містяни, впевнений: реванш за нами. “Чорти в лаптях нищать наші будинки, наше майно, але вони не знищать нас. Не знищать нашу волю, наші руки, наші знання, наші вміння. Я побудую сотні таких будинків. Ми все відбудуємо. Кожну домівку. Посадимо тисячі дерев. Але спочатку ми знищемо кожного орка, що ступив на нашу землю. Горіти вам у пеклі, чорти кацапські, доки тлітимуть наші будинки”.

Фото: instagram.com/valeriy.kharchyshyn_dr

Дивіться також:

Валерий Харчишин рассказал о болезни сына: “Він просто поступово йде”

Андрій Хливнюк був поранений у боях за Київ: «Щасливий трьохсотий»

Саша Зарицька виконала гімн України на честь підняття нашого прапора у Нью-Йорку (ФОТО і ВІДЕО)