З 15 грудня 2022 до 9 січня 2023 року у Парижі пройде виставка Le Grand Numéro de CHANEL. Дім CHANEL підхопить гостей у святковому ольфакторному вихорі і понесе у захопливу подорож світом парфумерії.

Реєстрація на безкоштовне відвідування відкрита відсьогодні, 17 листопада, з 12:00 за посиланням. Місце зустрічі – Grand Palais Éphémère на Пляс Жоффре, 2.

Усі відвідувачі, і ескперти, і далекі від парфумерії гості, отримають безпрецедентно вражаючий досвід, обіцяє CHANEL. “Вирушайте у захопливу подорож за своєю щасливою зіркою скористайтеся шансом стати частиною легенди”, – мовиться у запрошнні. Доречно у період різдвяних і новорічних свят у Парижі!

виставка Le Grand Numéro de CHANELвиставка Le Grand Numéro de CHANELвиставка Le Grand Numéro de CHANEL

Деталі експозиції тримають в секреті. Проте багата історія Дому дозволяє очікувати чимало цікавого. “Від класики до культу, від мінімалізму до найвищого рівня витонченості, від повсякденних аксесуарів до витворів мистецтва, що надихали найвидатніших митців. Унікальність парфумів CHANEL полягає у тому, що вони збагачують новим чуттєвим досвідом, відкриттями та емоціями. Познайомитися з ними – значить зустріти долю, відкрити в собі життєву силу та пробудити амбіцію змінити своє життя. Зробити звичайне незвичайним”, – інтригують творці виставки.

Фото: CHANEL

Дивіться також:

Головні модні винаходи Коко Шанель, які стали культовими

Різдвяна магія: Dior і Harrods влаштували святковий артпроєкт (ФОТО)

Мужчины великой Коко: Chanel выпустили новый короткометражный фильм