Різдвяна магія: Dior і Harrods влаштували святковий артпроєкт (ФОТО)

Світ починає готуватися до Різдва – і Dior створив неймовірний артпроєкт The Fabulous World of Dior в легендарному лондонському універмазі Harrods. У декораціях залів і вітрин та стендах експозиції поєднані чарівність англійського духу з французькою розкішшю та витонченістю art de vivre.

Крістіан Діор, палкий шанувальник Англії, з 1953 року розвинув міцний і непорушний зв’язок із Harrods, лондонським епіцентром британської елегантності. І тепер ця історія ружби, щирого захоплення і моди розвивається у новому розділі, унікальному за своїм розмахом і творчою сміливістю.

З 10 листопада по 3 січня 2023 року фасад будівлі на Бромптон-роуд буде прикрашений монументальною інсталяцією, яка яскраво демонструє фундаментальні коди Dior у переосмисленні художника П’єтро Руффо для круїзної колекції Dior 2023.

Щасливі зірки і мерехтливі квіти проведуть відвідувачів вздовж історичних вітрин у чарівне королівство пряничних чоловічків зі світу моди. Подорож, яка розширює межі уяви, досліджуючи різні світи та символи Дому, від моди до краси. Набільш мила частина експозиції – імбирні пряникові чоловічки, що відтворюють сцені із життя самого пана Діора і повторюють знамениті світлини.

Експозиція безкоштовна і доступна усім – але за умови попередньої реєстрації на сайті www.thefabulousworldofdior.com.

Анімовані декорації і сюрпризи чекають клієнтів. Поринути у цю чарівну атмосферу, можна і у Парижі – вона захопить бутик за адресою авеню Монтень, 30, на честь 70-літньої дружби між Dior і Harrods.

Фото: Dior

Дивіться також:

Цветочный кутюр: как создавалось роскошное платье Натали Портман для мини-фильма Dior

Легендарный парфюмер будет создавать ароматы для Dior