Як Катрін Денев підтримує Україну на Тижні моди в Парижі (ФОТО)

Талановита акторка, визнана красуня, ікона моди – це про Катрін Денев. А ще вона взірець честі і принциповості. Як мінімум у підтримці України.

В Парижі триває Тиждень моди – і мадам Денев стала гостею кількох обраних показів. Як завжди елегантна, з бездоганною укладкою та затемненим макіяжем очей, акторка виділялося в строкатому натовпі гостей елегантністю, поставою і прапорцем України на лацкані пальт.

Модна спільнота не надто цікавиться політикою – проте Катрін Денев, як людина з активною і непохитною позицією, зуміла без слів, але дуже промовисто донести свою думку підтримки.

катрін денев підтримала Україну
Катрін Денев прямує на показ Loewe осінь/зима 2024-2025, 1 березня 2024 року
катрін денев підтримала Україну
Катрін Денев прямує на показ Loewe осінь/зима 2024-2025, 1 березня 2024 року
катрін денев підтримала Україну
Матильда Варньє, Жанна Дамас і Катрін Деньов на показі жіночого одягу Dries Van Noten сезону осінь-зима 2024-2025 на Тижні моди, 28 лютого 2024 року
катрін денев підтримала Україну
Емма Стоун і Катрін Денев на показі жіночого одягу Louis Vuitton осінь-зима 2024-2025 на Тижні моди в Парижі 05 березня 2024 року

З прапорцем України Катрін Денев з’являється на публічних заходах з 2022 року. Вперше її з ним помітили на Венеційському кінофестивалі 2022 року. “Думками і душею я з українцями щодня”, – сказала тоді пані Денев.

За пів року, у березні 2023-го, Денев стала “голосом” Лесі Українки у Франції. Вона продекламувала французькою вірш “Надія” в етері телеканалу TV5 Monde. А вже в травні вірш Лесі з вуст пані Катрін зазвучав зі сцени Палацу фестивалів у Каннах.

Щиро дякуємо! Merci beaucoup!

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Катрін Денев 80 років: історія її кохання з Марчелло Мастроянні

Катрін Денев і Рамі Малек подорожують у часі в романтичному фільмі Гая Річі для Cartier (ВІДЕО)

30 найкращих вінтажних зіркових фото за всю історію Венеційського кінофестивалю