“Я колумбієць з українським серцем”: Ектор Хіменес-Браво привітав Україну із Днем Соборності пронизливим посланням

22 січня в Україні відзначають День Соборності. 105 років тому, 22 січня 1919-го, був проголошений Акт Злуки українських республік УНР та ЗУНР і об’єднання в Соборну Україну.

В часи тяжкої війни за існування, соборність і неподільність України – це особливе свято для кожного свідомого українця. Навіть якщо він – колумбієць за походженням, як ресторатор і суддя проєкту “МастерШеф” Ектор Хіменес-Браво.

Чоловік зробив пронизливе зізнання-маніфест, звертаючись до України та українців. “Я не знав, що вирішу повернутись в Україну, з перших днів, коли почнеться війна. Це був великий сюрприз для мене. Не знав, що не матиму страху. Я думаю, ми відчуваємо страх, коли боїмось смерті. Але відколи війна почалась, я вже не боюсь померти”, – пише він.

“Я ніколи не думав, що мені доведеться пройти стільки тренінгів з військової підготовки. Я не думав, що мої пріоритети можуть змінитись. Я навчився цінувати речі краще, ніж до цього. Для життя нам не потрібно багато речей, – продовжує Ектор. – Достатньо базового — їжі та місця, щоб спати. Усе інше — це розкіш, яка насправді нам не потрібна.

ектор хіменес браво мастер шеф домопома Україні армії

Україна також навчила мене патріотизму. Раніше я не знав, що це таке. Я вивчив дуже багато всього про її історію. Мені дуже пощастило залишитись тут у цей час. Так, я багато відчував болю через війну, але водночас вона мене зробила сильнішим. Я зрозумів, що ніщо і ніколи не завадить мені жити тут, допомагати армії тут, і пишатися тим, що я ТУТ. Я колумбієць з українським серцем. З днем соборності, моя Україно”, завершує чоловік своє послання.

Справді, Ектор від початку вторгнення в тилу допомагає війську: проводить збори на пікапи і дрони, влаштовує благодійні вечері, напочатках готував для ТрО. А також вчить українську і записує з цього приводу кумедні відео, надихаючи інших.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ектор Хіменес-Браво (@hectorjimenezbravo)

Фото: facebook.com/HectorJimenezBravo