Онук легендарного дитячого письменника Джанні Родарі приїхав до українських дітей (ФОТО)

Марко Родарі, онук легендарного італійського дитячого письменника Джанні Родарі, автора пригод Цибуліно та Джельсоміно, приїхав в Україну. На деокупованих територіях Харківщини Марко, він же клоун Пімбо, бавив малюків звільнених сіл і містечок Чугуївщини і Куп’янщини, що на Харківщині.

Про це повідомила журналістка Мирослава Барчук у фейсбуку. “Ми з PEN Ukraine у Чугуєві на Харківщині. Ракетна тривога у всьому регіоні. Читаю, що просто у ці хвилини російська артилерія обстрілює Куп’янськ. У підвалі одного з Чугуївських дитячих центрів з дітьми бавиться Marco Rodari, італійський клоун Пімбо, онук письменника Джанні Родарі”, – пише Мирослава.

джанні родарі онук марко клоун підтримав діти Україна віна
Марко Родарі – клоун Пімбо – з українськими дітьми в Ізюмі

джанні родарі онук марко клоун підтримав діти Україна вінаджанні родарі онук марко клоун підтримав діти Україна віна


“Діти щасливо ловлять великі мильні бульбашки, регочуть, стрибають, верещать. Один хлопчик сидить поруч з молодшим братом. Він сміється разом з усіма, але раптом починає гірко плакати і пригортати брата. Потім знову кілька митей сміється. І знову плаче. Марко наливає йому повні долоні бульбашок, хлопчик щасливо усміхається і знову плаче”.

джанні родарі онук марко клоун підтримав діти Україна віна
Мирослава Барчук і Марко Родарі тримають книгу закатованого дитячого письменника Володимира Вакуленка

джанні родарі онук марко клоун підтримав діти Україна вінаджанні родарі онук марко клоун підтримав діти Україна вінаджанні родарі онук марко клоун підтримав діти Україна вінаджанні родарі онук марко клоун підтримав діти Україна віна

Марко Родарі приїздить у країни, де йде війна, щоб подарувати дітям крихту безтурботної радості. Чоловік побував у Сирії та Іраку, а в України навідував Костянтинівку і Бахмут. А коли застає сирена, заспокоює малих в укриттях.

І не тільки. На гроші Марко Родарі було відновлено Ізюмський дитячий книжковий хаб, щоб дітки могли читати і фантазувати.

Фото: facebook.com/marco.rodari.9

Дивіться також:

Зірка серіалу “Надприродне” Міша Коллінз приїхав в Україну (ФОТО)

«Я вражений народом”: режисер Єжи Гоффман записав потужне відео на підтримку України