Даніель Салем знявся у кліпі Злати Огнєвіч до Дня Незалежності “Лелека” (ВІДЕО)

Кращий подарунок, який музикант може зробити своїй країні на день народження – нова пісня, що вселяє віру і передрікає перемогу. Саме таку пісню до Дня Незалежності створила Злата Огнєвіч.

Мелодійна і світла пісня має назву “Лелека“. “Лелека – символ волi, свободи, сили духу, незалежності та незламності українського народу. Невидима нитка, яка об’єднує та оберігає. Наш символ перемоги”, – пояснює Злата назву і лейтмотив пісні.

“Це історія однієї української родини. Я впевнена, вона торкнеться струн душі кожного. Вона близька та зрозуміла, не поділяє людей на стать, вік, статус. Наша «Лелека» – про кожного з нас. Вона про Україну”, – переконана співачка. Разом із нею в кадрі знялися вояки, і зокрема телеведучий Даніель Салем, що боронить Україну у складі ЗСУ і, як і його ліричний герой у кліпі, має маленьку донечку.

злата огневич лелека день незалежності даніель салем
Злата Огнєвіч і Даніель Салем у кліпі “Лелека”
злата огневич лелека день незалежності даніель салем
Злата Огнєвіч і Даніель Салем у кліпі “Лелека”

“На чиєму подвір’ї поселиться цей дивовижний птах – там буде мир i щастя. Всім серцем бажаю, щоб цей птах приніс нам в Україну мир і спокій! Хай станеться магія, якої так багато в нашої рідної Землі”, – загадує бажання Злата Огнєвіч.

Фото: instagram.com/zlata.ognevich, кадри з кліпу

Дивіться також:

“На землі, в повітрі і на морі”: DZIDZIO, Пономарьов і Горбунов обіцяють знищити ворога в новій пісні (ВІДЕО)

Росіянки вкрали пісню Злати Огнєвіч: “Співають під мінус з моїм голосом на беках” (ВІДЕО)

Найгарніші вишиванки 2022 року в колекціях українських брендів (ФОТО)