Книжки за донати: Сергій Жадан і Валерій Залужний збирають кошти на ЗСУ

Письменник Сергій Жадан і Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний є незаперечними професійними і моральними авторитетами. Бо крім основної діяльності вони не шкодують часу і зусиль на всебічну роботу на перемогу.

Наразі Залужний і Жадан об’єднали зусилля із видавництвом «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» – і дарують книжки за донати. Збір іде на автівки для ЗСУ.

валерій залужний сергій жадан абабагзаламага книги за донат

“З паном Генералом напідписували книжок, тож долучайтеся, – пише Сергій Жадан у соцмережах і уточнює деталі ініціативи: – “Це 10 книжок 10 ювілейного видання «Динамо Харків» з автографами Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного та моїм. Що потрібно робити: 1) скинути донат МоноБанку, в якому 100 грн — це один квиток у розігруванні, 200 — два квитки, 300 — три і т. д. Жодних обмежень у сумі донату немає. Донати приймаємо до 15.02. А вже 17 лютого рандомно визначимо 10 переможців. 2) У коментарях до свого внеску вказуйте ваші контакти, щоб ми могли зв’язатися з вами (електронну пошту, посилання на профіль у соцмережі і т. ін”.

Одну книгу буде подаровано за найбільший донат.

“Крок за кроком рухаємося до нашої перемоги. Спасибі всім, хто долучається. Дякуємо всім, хто бореться за Україну.Любов справді варта всього”, – резюмує Сергій Жадан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Serhiy Zhadan (@serhiy_zhadan)

Нагадаємо, Жадан збирає кошти і доставляє автівки військовим вже скоро рік. Ба більше, він це робить наввипередки з іншим письменником, Андрієм Любкою. На рахунку Сергія наразі – 121 машина, мета до кінця року – 200. У Андрія Любки – 118 автівок.