Після феноменального успіху першої картини студія Warner Bros. Pictures працює над другим фільмом про Джокера із Хоакіном Феніксом у головній ролі. Його перший кадр актори, режисер Тодд Філіпс та виробники показали 14 лютого.

На ньому ми вперше можемо побачити Леді Гагу у черговому її перевтіленні – у божевільну Гарлі Квінн. За сюжетом коміксів всесвіту DC, Гарлі Квінн була лікаркою-психіатом, яка працювала із Джокером і яку він довів до безумства і навернув на стежку лиходійства.

леді гага харлі квінн хоакін фенікс джокер другий фільм
Леді Гага в ролі Гарлі Квінн та Хоакін Фенікс в ролі “Джокера”: перший кадр фільму “Джокер: безумство на двох”

Підпис “З Днем святого Валентина” в контексті сюжету звучить зловісно. В оригіналі фільм зветься “Joker: Folie à Deux“, а Folie à Deux – це назва психічного розладу, при якому ідентичною симптоматикою страждають двоє чи більше людей, що стається у патологічних стосунках чи деструктивних родинах. Любов і близькість інколи означає патологію, натякають своєю “валентинкою” творці фільму.

Наразі відомо, що у фільмі, крім Хоакіна Фенікса та Леді Гаги, знову зніметься Зазі Бітц, а також будуть задіяні Брендан Глісон та Кетрін Кінер.

Попередня дата прем’єри – 4 жовтня 2024 року.

Фото: instagram.com/LadyGaga, Getty Images

Дивіться також:

Хоакин Феникс и Руни Мара: любовь вне стандартов

Леди Гага и ее монстры: самые громкие скандалы и романы певицы