Солісти Київської опери влаштували казкову фотосесію на Скляному мосту

Артисти Київської опери напередодні нового театрального сезону влаштували веселу казкову фотосесію. В образах персонажів казки про Піноккіо – правда, у власній інтерпретації – вони позували на Скляному мосту.

Таким чином артисти привертають увагу до скорого відкриття наступного театрального сезону – і прем’єри мюзиклу для всієї родини “Піноккія” композитора Бориса Севастьянова.

театр київ для дітей та юнацтва опера межигірська новий сезон вересень куди піти з дітьми

15, 16 і 17 вересня сезон відкриється прем’єрою всім відомої історії Карло Коллоді, але в інтерпретації театру головний персонаж – дівчинка. Незважаючи на військовий час, артисти повністю віддані театру, і, незважаючи ні на що, готують прем’єру сучасної вистави, музика якої спеціально створена для Київської опери на Подолі.

театр київ для дітей та юнацтва опера межигірська новий сезон вересень куди піти з дітьми

Пішохідний міст, з якого відкривається неймовірний краєвид на Дніпро і кручі, на обидва береги Києва і багато пам’яток, став символом непохитності українців. Він встояв під влучанням російських ракет торік – і продовжує приваблювати киян, які демонструють волю до життя і спраглість до краси.

театр київ для дітей та юнацтва опера межигірська новий сезон вересень куди піти з дітьми

театр київ для дітей та юнацтва опера межигірська новий сезон вересень куди піти з дітьмиКиївський муніципальний академічний театру опери і балету для дітей та юнацтва, або Київська опера, став першим у світі театром подібного профілю. І лишається осередком культури для молодих українців навіть у часи війни. Беремо на замітку: куди піти з дітьми у вересні.

Фото: надані піар-службою

Дивіться також:

5 досконалих образів Chanel для Марго Роббі у фільмі “Барбі” (ВІДЕО)

Українська режисерка Таню Муіньо зняла яскравий кліп для Гаррі Стайлза (ВІДЕО)

Що треба знати про “Голос країни-13”: нові локації, особливі учасники і пісні