Що треба знати про “Голос країни-13”: нові локації, особливі учасники і пісні

31 липня у Варшаві стартували знімання українського вокального проєкту “Голосу країни-13”. Його тренери – а це співачки Юлія Саніна, Надя Дорофєєва, співак Артем Пивоваров та продюсер Іван Клименко, виберуть найбільш обдарованих учасників, що мріють про велику сцену.

Знімання проєкту відбуваються за всебічної підтримки одного з найбільших польських мовників. Європейський сезон, що вийде на телеканалі “1+1 Україна” вже цієї осені, покликаний підтримати український народ, який демонструє силу свого духу та талант всій Європі.

Зміна країни, майданчика та журі – далеко не єдина цього року для “Голосу країни”. Ось що треба знати про це шоу у версії 2023 року.

голос країни 13 польща варшава що зміниться як пройде коли покажуть

УЧАСНИКИ

Цього сезону на сцену вийдуть 60 учасників. Серед них дівчина, якій минулого сезону Володимир Порубайло освідчився у коханні одразу після виступу, 25-річний ветеран війни, триразовий чемпіон світу з карате, військовий тилового забезпечення.

голос країни 13 польща варшава що зміниться як пройде коли покажуть

НОВІ ЛОКАЦІЇ

У зніманнях проєкту “Голос країни” було задіяно сучасний інноваційний знімальний павільйон. Телеглядачів чекає 6 яскравих локацій, серед яких сцена, зони бекстейджу, “стрес-рум”, “миля”, зона для інтерв’ю та інші. Загальна площа знімальних локацій – 2700 квадратних метрів.

голос країни 13 польща варшава що зміниться як пройде коли покажутьголос країни 13 польща варшава що зміниться як пройде коли покажуть

ПРОГРЕСИВНА ГРАФІКА

Сценічну графіку створили українські спеціалісти Big Brave Evenst, а для візуальних ефектів на знімальному майданчику використали картини сучасних українських художників, серед яких Соня Морозюк. Тренери проєкту також підтримали українське та обрали модні образи від українських дизайнерів, створені спеціально для зйомок “Голосу країни”.

голос країни 13 польща варшава що зміниться як пройде коли покажутьголос країни 13 польща варшава що зміниться як пройде коли покажуть

ПІСНІ

В ефірі “Голосу країни” прозвучать найкращі сучасні українські пісні, а також хіти польською , італійською мовою та іншими. Телеглядачі почують пісню “Відриваючись” співака Parfenuk, “Карпатський реп” Даха Браха, “Ластівки” Chico&Qatoshi. До того ж, на сцені головного музичного проєкту зазвучать такі легендарні хіти як “Києве мій”, “Несе Галя воду” та інші. Окрім того, під час “Сліпих прослуховувань” шанувальники “Голосу країни” зможуть познайомитись з різнобарв’ям європейської музичної культури та почути хіт “Nie Ma fal” польского співака Dawid Podsiadło, “Sara Perche ti amo” італійського поп гурту Ricchi e Poveri та багато інших.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

«Я сильно ревнива»: Юлія Саніна розповіла про кризу в стосунках і що допомагає порозумітися

Наді Дорофєєвій – 33 роки: про кримське дитинство, співи в нічному клубі і колишніх хлопців

Надя Дорофєєва вийшла заміж за Мішу Кацуріна (ФОТО і ВІДЕО)