Фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна вже 12 років у шлюбі з Валерієм Бебком, креативним продюсером, кліпмейкером та гітаристом гурту. Їхня пара вважається однією з найбільш стабільних у шоубізнесі. Проте, як у будь-яких стосунках, бувають свої гострі кути.

Про історію знайомства з чоловіком і пікові моменти у стосунках Юлія Саніна розповіла у шоу «Ближче до зірок» на телеканалі ТЕТ.


За версією премії YUNA гурт The Hardkiss майже пʼять років поспіль має звання найкращого рок-гурту України. Проте всеукраїнського визнання Юлії недостатньо — її незакритий гештальт — це пісенний конкурс Євробачення, тепер співачка інтенсивно вивчає англійську мову. Цього року Саніна буде ведучою від України на Євробаченні 2023 у Лондоні.

Батьки Юлі — професійні музиканти, тому й не дивно, що у три роки дівчинка опинилася на сцені. Та справжню зірку в Юлі відкрив її чоловік. Познайомились вони, коли дівчина ще студенткою пішла брати інтерв’ю в музичного продюсера Валерія Бебко, після якого повернулася вже іншою людиною:

«Вона прийшла додому і каже — мама, тато ви собі навіть не уявляєте, яку цікаву людину я зустріла — в неї була така паніка, культурний шок», — згадують батьки співачки.

Ця зустріч стала переломною як для особистого життя Саніної, так і для професійної кар’єри. Вже за пів року молоді люди почали жити разом.

юлія саніна чоловік діти стосунки
Юлія Саніна і Валерій Бебко

«Юля поставила мені свої демки. Я сказав їй, що вона класно співає, от прям дуже класно, та запропонував зібрати гурт», — згадує Вал Бебко.

Так і з’явилася українська рок-легенда The Hardkiss — здавалося б, непоєднувані речі — жорстка музика Вала та мелодійні партії Юлі, але вони віднайшли той самий гармонійний баланс. Разом з піснею Make up гурт вистрілив.

На піку популярності The Hardkiss співачка завагітніла, але вона майже не сиділа в декреті, дуже швидко прийшла у форму та повернулася на сцену, бо за планом — великий тур. З малим на руках вона примудрилась відкатати всі виступи на повну:

«Я народила у 25, деякі в такому віці й про заміжжя взагалі не думають, але я була готова, я дуже цього хотіла. Я в принципі витримала все те навантаження, яке було».

юлія саніна чоловік діти стосунки
Валерій Бебко із сином Данилом

Проте навіть за п’ять років Юлія з острахом згадує кризові моменти у стосунках з Валом:

«”Залізна ластівка”, Палац спорту, маленька дитина — тоді було так важко і так небезпечно у стосунках, що я б не хотіла повторити це знову».

Пережити піковий момент у парі допомогли відверті розмови:

«Насправді, на наших з Валом стосунках тримається все — гурт, дім, сім’я, тому ми над цим працюємо дуже ретельно. Я сильно ревнива. Це іноді навіть добре для стосунків, бо це їх освіжає. Ти розумієш, що їх можна втратити, треба бути лагіднішою, підтримувати вогонь».

юлія саніна чоловік діти стосунки
Гурт The Hardkiss

Рок-діва Юлія Саніна має потужний і брутальний образ, та під важким мейком і зухвалим вбранням ховається вихована на Діснеївських мультиках дівчинка. Сама співачка зізнається:

«Образ такий — холодний, жорсткий. Люди готуються до зустрічі зі мною. Вони сподіваються, що я буду лапочкою».

Але у буденному житті Юля звичайна турботлива матуся, хоча й досить вимоглива:

«Я, напевно, єдина сувора людина в сім’ї. Тато — це погратися, побалуватися. А я — це тайм-менеджмент: зуби почистили, посадили, відвезли, нагодували, вклали спати».

Вона щиро любить тих, хто поруч та те, чим займається. А головна мрія Юлії Саніної — після закінчення світового турне нарешті дати концерт на рідній землі, на Олімпійському стадіоні. Віримо, що скоро так і буде.


Шоу «Ближче до зірок» виходить у будні о 14:00 на телеканалі ТЕТ.

Фото: instagram.com/the_hardkiss

Дивіться також:

Юлія Саніна стане ведучою Євробачення 2023 в Ліверпулі

Новий драйв: Юлія Саніна переспівала гіт Гайтани “Два вікна” (ВІДЕО)

Історія про надію та боротьбу: гурт The Hardkiss зняв емоційний кліп на пісню «Маяк» (ВІДЕО)