Мерч із патріотичними символами та переможними написами цьогоріч визначає українську моду – нарівні з вишиванками та пікселем. В часи кривавої боротьби за свободу і незалежність заявити про себе гучно і навіть без слів – питома потреба.

От і український бренд Braska випустив колекцію патріотичних футболок. У синьо-жовтих тонах, з потужним посилом, кілька лінійок футболок об’єднані спільною ідеєю любові до України.

Колаборація з Укрпоштою і її легендарними марками, лінійки Ukrainbow і Last Chance, створених спільно з креативним агентством Leo Burnett, колаборації INTERTOP x IAMIDEA та інші – дизайни колекції уособлюють віру в те, що все буде Україна.

Фінальна лінійка, приурочена до Дня Незалежності, побудована на меседжі про безмежну силу кохання до рідної землі. “Кохання — це південь та північ, захід і схід. Кохання — це Україна” – зазначає компанія.

мода футболки патріотичні мерч день незалежності мода 2022 літо осінь intertopмода футболки патріотичні мерч день незалежності мода 2022 літо осінь intertopмода футболки патріотичні мерч день незалежності мода 2022 літо осінь intertopмода футболки патріотичні мерч день незалежності мода 2022 літо осінь intertopмода футболки патріотичні мерч день незалежності мода 2022 літо осінь intertopмода футболки патріотичні мерч день незалежності мода 2022 літо осінь intertopмода футболки патріотичні мерч день незалежності мода 2022 літо осінь intertopмода футболки патріотичні мерч день незалежності мода 2022 літо осінь intertopмода футболки патріотичні мерч день незалежності мода 2022 літо осінь intertop

Дизайни футболок підходять і чоловікам, і жінкам, а до свята INTERTOP пропонує клієнтам знижки до -25% на всю патріотичну колекцію.

Фото: надані PR-службою

Дивіться також:

Легендарна марка “Рускій воєнний корабль” прикрасила колекцію футболок і світшотів (ФОТО)

Модні топи і футболки на літо 2022: кроп, біла майка, на одне плече (ФОТО)

Співачка ROXOLANA і модний український бренд випустили колекцію на підтримку ЗСУ (ФОТО)

Даша Астаф’єва, Артем Пивоваров та інші зірки-активісти стали обличчями благодійної колекції (ФОТО)