Легендарна марка “Рускій воєнний корабль” прикрасила колекцію футболок і світшотів (ФОТО)

Український fashion-ритейлер INTERTOP  запустив спільний проєкт з національним оператором Укрпошта. Компанії випустили колекцію футболок і світшотів зі славнозвісною маркою “Рускій воєнний корабль”.

Малюнок для марки “Рускій воєнний корабль” створив український художник Борис Грох та надіслав його на всеукраїнський народний конкурс кращого ескізу до поштової марки «Рускій воєнний корабль» від Укрпошти. Згодом він переміг, а марка з його зображенням вийшла рекордним друком в 1 мільйон примірників і викликала справжній ажіотаж серед українців.

INTERTOP Ukraine підтримав ідею Укрпошти продовжити життя сенсаційної марки. У колаборації компанії створили колекцію фешнмерчу, 5% від суми продажів перераховуватимуть на підтримку ЗСУ.

мода інтертоп мерч марка русскій корабль intertopмода інтертоп мерч марка русскій корабль intertopмода інтертоп мерч марка русскій корабль intertopмода інтертоп мерч марка русскій корабль intertopмода інтертоп мерч марка русскій корабль intertopмода інтертоп мерч марка русскій корабль intertop

Отримати свою патріотичну обновку можна буде ексклюзивно лише у відділеннях Укрпошти та в мережі магазинів INTERTOP. Вона вже доступна на сайті intertop.ua.

Фото: надані INTERTOP

Дивіться також:

Рожева панама Kalush Orchestra з Євробачення — модний тренд літа 2022: де шукати

Модні трикотажні сукні весна-літо 2022 від українських брендів (ФОТО)

Як українські зірки одяглися на День вишиванки — атмосферні фото