Наймодніші куртки весни 2023: повний гід (ФОТО)

Куртка – така річ, яка і вбереже від холоду й вітру, і водночас збере весь образ, стане вирішальною стилістичною деталлю. У кожної куртки, модної в сезоні весна-літо 2023 – свій особливий харктер, і варіантів стилізації вони пропонують безліч.

Ми зібрали наймодніші куртки весни 2023: а це куртка з ефектом зістареної потертой шкіри і куртка мотогонщика, джинсова, флісова, куртка-сорочка і бомбер. Та запропонували найактуальніші способи носити куртку навесні 2023 від зірок сритстайлу.

Із потертої шкіри

Шкіряна куртка зі штучно зістареної шкіри – абсолютний гіт весняного сезону 2023 року. Що більше на куртці слідів часу – то краще. Отож, якщо ви прихильник розумного споживання, ідеальну потерту шкірянку є сенс пошукати у вінтажних магазинчиках.

модна куртка весна 2023 шкіряна кожанка з потертої вінтажної зістареної шкіри коричнева
Вероніка Ферраро

Мотоциклетна куртка

Куртка із цупкої грубої шкіри, зі спущеною лінією плеча, об’ємними деталями на рукавах і численними контрастними вставками і нашивками, як у учасників мотокросів та пілотів Формули-1 – модна прикмета цього сезону весна-літо 2023. Носять їх переважно двома способами: або зі спокійною базою, на зразок світлих джинсів із футболкою чи трикотажем. Або ж підкреслюють байкерське походження кожаними штанами та грубими черевиками.

модна куртка весна 2023 шкіряна мотоциклетна гонщицька гоночна чорн біла жовта
Емілі Сіндлев
модна куртка весна 2023 шкіряна мотоциклетна гонщицька гоночна синя біла блакитна
Емілі Сіндлев
модна куртка весна 2023 шкіряна мотоциклетна гонщицька гоночна червона чорна біла
К’яра Ферраньї

Куртка-сорочка

Верхній одяг із цупкої тканини, що кроєм нагадує сорочку, а за функціоналом є курткою, ввійшов у моду кілька сезонів тому. І навесні 2023 її не покине. Цьогоріч куртку-сорочку носять не тільки із джинсами чи короткими плісованими спідницями, а й зі шкіряними штанами і ошатними спідницями й топами, як робить Вероніка Ферраро.

модна куртка весна 2023 сорочка бежева
К’яра Ферраньї
модна куртка весна 2023 сорочка біла
Вероніка Ферраро

Куртка тедді

Комфортний, приємний на дотик, теплий фліс перекочував із туристичного та спеціалізованого одягу до модних колекцій. Носіть флісові куртки тедді з елегантним трикотажем і класичними аксесуарами, як робить Валентина Ферраньї.

модна куртка весна 2023 флісова тедді коротка коричнева
Валентина Ферраньї

Джинсова куртка

Один із практичних і очевидних варіантів на весну – джинсова куртка. Цьогоріч на піку популярності коротенькі моделі кроп, як лаконічні, так і розцяцьковані вишивкою і камінчиками. Носіть іх із класичними речами і в стилі препі – з короткими спідницями, лоферами та білими бавовняними шкарпетками.

модна куртка весна 2023 джинсова коротка кроп вишита
К’яра Ферраньї

А наймодніший варіант цієї весни – носити джинсові куртки в total-looks із деніму: з джинсовими спідницями, або сукнями, або шортами чи джинсами, і навіть сумками і взуттям із деніму.

модна куртка весна 2023 джинсова коротка кроп блакитна
Емілі Сіндлев

Бомбер

Університетські бомбери – трикотажні, із логотипами відомих навчальних закладів – вже не такі популярні, як пару сезонів тому. А цієї весни придивіться до шкіряних версій або бомберів із цупкої бавовни, атласу чи шовку.

модна куртка весна 2023 бомбер шкіряний препі чорний
К’яра Ферраньї
модна куртка весна 2023 бомбер жвтийатласний шовковий
Емілі Сіндлев

Пуховик кроп

Весна в Україні гарна, неминуча, але непередбачувана: до травня трапляються заморозки і похолодання. І о такій порі в нагоді стане пуховик кроп. Цю річ можна сміливо купити на розпродажах, поносити навесні – і бути наймоднішою наступних осені і зими: тренд тільки набирає обертів.

модна куртка весна 2023 пуховик кроп
Перніль Тейсбек

Сюрреалістичні

Однією зі знакових тенденцій 2023 року є сюрреалізм – плавні об’ємні форми, хвилясті силуети. Це більшою мірою стосується взуття і сумок, проте не оминуло і куртки. Якщо потрібна цікава акцентна річ, придивіться до куртки із пишними сюрреалістичними рукавами, яку Ніни Сендбех.

Фото: Instagram

Дивіться також:

Наймодніші тренчі весни 2023: шкіряний, асиметричний, карго (ФОТО)

5 модних прийомів Амаль Клуні, які прикрасять будь-яку жінку (ФОТО)

Наймодніші джинси весни 2023: карго, широкі, із розрізами (ФОТО)