Наймодніші джинси весни 2023: карго, широкі, із розрізами (ФОТО)

Модний сезон весна-літо 2023 впевнено попрощався із джинсами скінні. Зате дав зелене світло багатьом іншим фасонам, кольорам та ефектам. Класичні блакитні, сірі та яскраві, дуже широкі і мішкуваті, карго і буткат, з розрізами, контрастними вставками і різноманітними оздобами – виразити себе за допомогою джинсів буде дуже просто.

Зауважимо: денім є великим глобальним трендом 2023 року. І це стосується не тільки власне джинсів – до них додають джинсові топи, сорочки, пальта, навіть сумки та взуття із деніму, створюючи total looks.

У нашому гіді – головні тренди моди на джинси весни і літа 2023.

Джинси карго

Мішкуваті штани з безліччю великих накладних кишень прийшли в моду восени 2022 року – і закріпилися в ній надовго. Врівноважуйте джинси карго обтислими топами чи вузькими блузами.

модні джинси весна літо 2023 карго блакитні потерті
Diesel

Комбіновані джинси

Навесні 2023 року модними стали комбіновані джинси – зі вставками із деніму контрастного відтінку або матеріалів іншого типу. Найбільш зухвалий і актуальний варіант – джинси зі шкіряними деталями.

модні джинси весна літо 2023 з шкріними вставками комбіновані
Stella McCartney

Джинси буткат

Фасон буткат – обтислі стегна і кльош від коліна – повертається в моду цієї весни. Він дуже компліментарний до фігури – візуально виструнчує та подовжує ноги. А Blumarine показали цікавий образ із такими джинсами – з топом-намистом, яке дуже нагадує традиційні українські коралі.

модні джинси весна літо 2023 сині блакитні буткат
Blumarine

Бермуди

Шорти-бермуди довжиною за коліно – великий тренд 2023 року. І у джинсовому варіанті також. Найбільш зухвалий і свіжий образ представили Givenchy – джинси-бермуди карго із низькою посадкою.

модні джинси весна літо 2023 сірі широкі карго низька посадка бермуди
Givenchy

Джинси з вишивкою

Вишиті, оздоблені аплікаціями і лелітками джинси – веселий і позитивний тренд весни 2023. Обмежень і правил немає: від однотонних орнаментів Dior до кольорової вишивки і розпису Ulla Johnson – обирайте, до чого лежить душа.

модні джинси весна літо 2023 блакитні вишивка
Ulla Johnson
модні джинси весна літо 2023 сині вишивка
Christian Dior

Кольорові

Щодо кольорів, то актуальними є класичний блакитний, темно-сірий, а також яскраві, на межі з неоном, салатові та рожеві джинси.

модні джинси весна літо 2023 карго салатові
Versace

Ультраширокі

Дуже широкі джинси з просторими штанинами – абсолютний гіт весни 2023. Водночас в таких джинсах акцент робиться на талії. Цього досягають двома шляхами: або ж обирають джинси із низькою посадкою, яка повернулася в моду, і оголюють талію та живіт. Або надають перевагу вищій посадці і підкреслюють талію ременем.

модні джинси весна літо 2023 сині блакитні широкі
Tibi

З дірками

Замість потертостей актуальними стануть вирізи. Місце їхнього розташування – на колінах або ж високо на стегнах, щоб пікантно відкривати тіло.

модні джинси весна літо 2023 сині блакитні з розрізом
A.W.A.K.E Mode

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Наймодніші сукні сезону весна-літо 2023: повний гід (ФОТО)

Сукня-бутоньєрка – модний гіт весни 2023 (ФОТО)

Сукня-светр і високі чоботи: ефектний образ на щодень показує Ханде Ерчел (ФОТО)