Новий модний спосіб носити олімпійку і фліску: показує Роузі Гантінгтон-Вайтлі (ФОТО)

Англійська модель і визнана красуня Роузі Гантінгтон-Вайтлі знається на моді і має вишуканий смак. Вона надає перевагу класичним речам – проте якщо вдається до модних експериментів, робить це сміливо і цікаво. Її образи легко і приємно повторювати.

І саме Роузі запропонувала новий неочікуваний спосіб носити спортивні олімпійки і теплі флісові кофти на блискавці. Для вечері, влаштованої брендом Аlaїa, вона вдягла чорну обтислу кофту під класичний чорно-білий твідовий картатий костюм зі спідницею. В її образі олімпійка замінила блузу чи водолазку – і це виглядає стильно і дуже практично в умовах холодів.

Саме еклектичність речей зробила образ Роузі таким свіжим. Бо ж немає речі консервативнішої за твідовий костюм. І немає більш непоказної та утилітарної, ніж фліска – уніформа туристів, спортсменів і військових. Необмежений простір для творчості!

як модно носити фліску олімпійку мода зима весна 2023 роузі гантінгтон вайтліяк модно носити фліску олімпійку мода зима весна 2023 роузі гантінгтон вайтліяк модно носити фліску олімпійку мода зима весна 2023 роузі гантінгтон вайтліяк модно носити фліску олімпійку мода зима весна 2023 роузі гантінгтон вайтлі

Гантінгтон-Вайтлі доповнила образ туфлями на шпильці. Попри, знову ж таки, консервативний дизайн в них є грайлива деталь – контрастний чорний носок у формі сердечка.

як модно носити фліску олімпійку мода зима весна 2023 роузі гантінгтон вайтлі

Фото: instagram.com/rosiehw

Дивіться також:

Сукні з 3D-квітами – модний гіт весни 2023 (ФОТО)

Бокс-боб – головна стрижка весни 2023 (ФОТО)

Наймодніше взуття весни 2023: балетки-пуанти, ботфорти, туфлі Мері Джейн (ФОТО)