Три модних кардигани для перших прохолодних днів літа і осені 2022: показує Емілі Сіндлев (ФОТО)

Календар, на якому серпень, і дощі, що накрили Україну, нагадують: починається час перших прохолодних вечорів, коли на плечі хочеться накинути щось зручне і тепле. Ця річ – кардиган.

Плетені кофтинки на гудзиках повернулися у моду кілька сезонів тому і здавати позицій не збираються. В них комфортно і приємно, а їхня наївна зворушливість робить образ більш ніжним.

Кардиган – модна деталь гардеробу. І сезонні тренди у царині кардиганів також є. Їх демонструє стилістка і всесвітньо відома блогерка з Данії Емілі Сіндлев, яка у своєму образі вдало міксує зручні і супертрендові речі, ультражіночність і стриманість.

На літо і осінь 2022 Емілі обирає три типи кардиганів. По-перше укорочений кардиган кроп, виконаний у техніці кроше. Його Сіндлев поєднує із широкими джинсами: союз короткого верху и розширеного низу є модною ознакою сезону.

модний кардиган літо осінь 2022 з чим носити емілі сіндлев кроп яскравиймодний кардиган літо осінь 2022 з чим носити емілі сіндлев кроп яскравий

Другий кардиган – меланжевого плетіння, бежево-кораловий. Його Емілі поєднує із простими бежевими джинсами і білим топом – спокійний, зручний і милий образ на щодень.

модний кардиган літо осінь 2022 з чим носити емілі сіндлев бежевий кораловий рожевий меланжмодний кардиган літо осінь 2022 з чим носити емілі сіндлев бежевий кораловий рожевий меланжмодний кардиган літо осінь 2022 з чим носити емілі сіндлев бежевий кораловий рожевий меланж

І третій кардиган – пухнастий, що імітує акварельні розводи техніки тай-дай і поєднує зефірні відтінки бузкового, рожевого, жовтого і м’ятного.

модний кардиган літо осінь 2022 з чим носити емілі сіндлев рожевий бузковий бірюзовий тайдай пухнастий

У сезоні осень-зима 2022-2023 кардигани посідають важливе місце. Їх носять, як показала Емілі – із джинсами і класичними штанами. А також накидують на легкі сукні у білизняному стилі, укорочені кардигани кроп сполучають із актуальними спідницями максі-довжини. А ще надягають під жакети, із костюмами.

Фото: instagram.com/emilisindlev

Дивіться також:

Простий і елегантний образ на щодень: показує Кеті Голмс (ФОТО)

Лялькова сукня – модний і романтичний тренд літа 2022 (ФОТО)

5 модних образів на літо 2022 для жінок плюс сайз: показує блогерка Лоїс О’Райлі (ФОТО)