Певица Jerry Heil, которая станет ведущей бэкстейдж-шоу «Україна має талант», откровенно рассказала, как довела себя до анорексии, как поборола панические атаки и стала веганкой.

В програмі «Неймовірна правда про зірок» на телеканалі СТБ певица приняла участие в игре «было/не было». Там и вскрылась правда.

Об анорексии

“Я довго переписувалася із хлопцем онлайн і в нас склалася певна «лав сторі». Але він був такий худий, які пів мене, що я вирішила худнути заради нього. Пам’ятаю, зранку я мала випивати зелений чай, в обід – з’їсти салат з огірка заправлений водою… Звичайно, що з таким харчуванням я схудла і в мене почалися проблеми із жіночим здоров’ям. Так мені поставили діагноз анорексія. А потім мама мене вирішила відкормити смаженими котлетами із риби, і тоді я почала навпаки – стрімко набирати вагу. З того періоду свого життя я намагаюсь обережно ставитися до свого здоров’я”.

О родителях-мясниках

“20 років ти живеш із тим, що в тебе за вікном колють свиней, але все одно не можеш із цим звикнутися. Я шукала мамі роботу, але для людей, які десятками років займаються однією справою, потім важко кардинально змінити своє діло. Саме через них я стала веганом”.

Неймовірна правда про зірок: Jerry Heil об анорексии и панических атаках

О панических атаках

“Уперше панічні атаки проявилися, коли мені треба було пройти великий натовп людей. Тоді починає наростати тривога і тремтіло все тіло. Я намагалася пройти цей натовп, не дивлячись нікому в очі. Тоді я не знала, як викинути із себе цю тривожну агресію, і мені допомагла лише робота з клінічним психологом. Я знайшла справжню себе, почала писати пісні та ділитися ними”.

О звездной болезни

“Якийсь час вона і справді в мене була. Часто я помічала за собою зверхнє ставлення до інших людей, думки, що я досягла більшого за іншу людину. І часто таке ставлення було до близких людей. Але це пройшло.

Зараз я лише бажаю кожному прийняти себе, насолоджуватися кожним днем і заздрити іншим хіба що із задоволенням – щоб це приводило до цілей і не руйнувало із середини. Кайфуйте від життя!”

Фото: предоставлено СТБ

Смотрите также:

Любимые звезды: стало известно, кто войдет в состав жюри шоу «Україна має талант»

В чем украинские звезды вышли на красную дорожку премии YUNA: самые яркие наряды