15 років страждань: Белла Гадід розповіла про боротьбу із хворобою

26-річна модель Белла Гадід, на перший погляд, має все: дитинство багатої спадкоємиці, люблячі батьки, брат і сестра, приваблива зовнішність, карколомна кар’єра моделі. Та насправді ще підліткою дівчина заразилась хворобою Лайма.

Ця інфекція, яку розносять кліщі, вражає шкіру, суглоби, нервову та серцево-судинну системи. Вона спричиняє болі в м’язах, постійну втому, депресивні стани, погіршення мисленнєвих функцій і дуже погіршує рівень життя людини. Лікування складне, розтягується на роки і не узгоджене остаточно.

“Маленька я, яка так страждала, пишалася б дорослою мною за те, що я не здалася”, – каже Хадід.

Беллі діагностували хворобу Лайма в 15 років. Проте її страждання почалися ще раніше. Днями, після чергового загострення, дівчина завершила новітній курс лікування та відновлення – з крапельницями і, судячи з фото, переливаннями крові. Він тривав понад 100 днів, та нарешті модель оголосила, що почувається якнайкраще.

белла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'я

белла хадід хвороба лайма стан здоров'я

“Я маю сказати: якщо ви боретеся – все налагодиться. Зробіть крок, будьте сильними, вірте у свій шлях, йдіть до своєї мети, і хмари почнуть розвіюватися. Я відчуваю безмежну вдячність і захоплення від перспектив на життя. Ці 100 з гаком днів лікування Лайма, хронічних захворювань, супутніх інфекції, майже 15 років невидимих страждань – все це вартувало того, якщо я зможу, з Божою допомогою, мати можливість по-справжньому бути собою. Вперше в житті”.

белла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'я

Вона вдячна своїй мамі, каже Белла, що та зберігала “всі мої медичні записи, була поруч зі мною, ніколи не залишала мене, захищала, підтримувала, але найбільше – вірила мені”. Тож модель показала свій тяжкий шлях боротьби у світлинах – і це дуже особливий фотозвіт. Фрагменти діагностичних висновків лікарів, етапи обстеження та болючі процедури – родина Белли фільмувала її історію, щоб якось вона стала історією успішного видужання.

белла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'я

“Я намагалась вибрати найбільш позитивні моменти, тому що, яким би болючим не був цей досвід, він став найбільш просвітницьким у моєму житті, наповненим новими друзями, новими баченнями і новим мисленням”, – каже Белла.

белла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'ябелла хадід хвороба лайма стан здоров'я

Дівчина каже, що повернеться до активного життя, щойно остаточно буде готова. І дякує близьким і друзям, своїм агентам і прихильникам. А також своєму песикові, Гліззі, вона ж Петунія та Квасолинка: пухнастий друг справді був поруч із Беллою під час складного лікування.

Фото: instagram.com/bellahadid

Дивіться також:

Беллі Хадід – 26 років: кращі фото та історія успіху

Як сестри: Белла Хадід і її мама вражають стрункими фігурами у сміливих образах (ФОТО)

У сукні з рідкої тканини: Белла Хадід сенсаційно закрила показ на тижні моди в Парижі (ФОТО)