26 років разом: Вікторія і Девід Бекхеми вітають одне одного з Днем Валентина архівними фото

Шлюб футболіста Девіда Бекхема і співачки та дизайнерки Вікторії Бекхем – один із найміцніших серед зірок. Бекхеми плекають родинні цінності – і не забувають романтично вітати одне одного і наодинці, і в соцмережах.

Сьогодні, в День святого Валентина, пара обмінялася віртуальними валентинками в “Інстаграмі” – і показала рідкісні архівні фото.

“26 років разом – а ти все ще мій Валентин. Люблю тебе так сильно, Девіде Бекхеме. Цьом, Брукліне, Крузе, Ромео і Гарпер Севен”, – написала Вікторія.

ддевідвікторія бекхем стосунки кохання в молодості архівні фотоддевідвікторія бекхем стосунки кохання в молодості архівні фото

“З днем Валентина, моя валентинко” – відгукується Девід.

ддевідвікторія бекхем стосунки кохання в молодості архівні фото

Традиція вітати одне одного зі святом закоханих новими порціями архівних світлин, нагадуючи, як все починалось, у Бекхемів вже кілька років. От що показав і написав Девід минулоріч: “З Днем закоханих, мої дівчатка. Дві гарні та суворі жінки. До речі, Харпер, пам’ятай, що татко завжди буде твоїм Валентином”.

А як вітальні листівки-валентинки Девід вибрав милі фото: сучасне з донькою та рідкісний архівний знімок з Вікторією з часів початку їхніх стосунків.

ддевідвікторія бекхем стосунки кохання в молодості архівні фотодэвид виктория бекхэм дочь

Вікторія у боргу не залишилася – і показала інший архівний знімок. “1998 рік, Нью-Йорк. Роки по тому ти все ще мій Валентин”, – написала вона.

дэвид виктория бекхэм история любви

Нагадаємо, цьогоріч Бекхеми відсвяткують 24-ту річницю весілля.

Фото: instagram.com/davidbeckham, instagram.com/victoriabeckham

Дивіться також:

Кращі парні фото Девіда і Вікторії Бекхемів

Дэвид и Виктория Бекхэм: почему они никогда не разведутся

Девід Бекхем та його наймодніші стрижки: як змінювався стиль футболіста з роками