49-річна зірка “Як я зустрів вашу маму” Джош Реднор вперше одружився: фото романтичного зимового весілля

Актор Джош Реднор здобув всесвітню славу завдяки ролі в ситкомі “Як я зустрів вашу маму”. В ньому він зіграв головного героя, невиправного романтика Теда Мосбі, який дуже довго шукав свою єдину. І вийшло так, що Тед фактично списаний із самого Джоша: після кількох гучних романів він нарешті наважився вперше одружитися в 49 років.

Обраницею Реднора стала клінічна психологиня Джордана Джейкобс. Шлюбну церемонію провели у маєтку Cedar Lakes Estate в Гудзоновій долині, штат Нью-Йорк. Церемонія пройшла два тижні тому – Джош не став повідомляти радісні новини одразу, залишивши трохи простору для особистого щастя.

Втім, потім розповів про весілля і показав гарні кадри з нього в інстаграмі.

джош реднор тед мосбі як я зустрів вашу маму дружина сім'я одружився весілляджош реднор тед мосбі як я зустрів вашу маму дружина сім'я одружився весілля

“Я одружився! Два тижні тому. У “легку” хуртовину. Це були неймовірні сніжні вихідні, сповнені блаженства”, – пише він і висловлює подяку гостям і організаторам.

“Але найбільше я вдячний Джордані. Я не можу повірити, що мені так пощастило, що я можу назвати цю надзвичайну жінку своєю дружиною”, – цілком в дусі свого героя зізнається він.

джош реднор тед мосбі як я зустрів вашу маму дружина сім'я одружився весілляджош реднор тед мосбі як я зустрів вашу маму дружина сім'я одружився весілляджош реднор тед мосбі як я зустрів вашу маму дружина сім'я одружився весілляджош реднор тед мосбі як я зустрів вашу маму дружина сім'я одружився весілля

Історія знайомства молодят теж в стилі Теда. Вони зустрілися в лютому 2022 року під час сеансу саунд-медитації. І це було кохання з першого погляду: Реднор стверджує, що одразу відчув: це вона, це його жінка.

Для весільної церемонії Джош і Джордана написали власні обітниці. І Реднор розповів, чому в 49 років був неодруженим. “Правда в тому, що я не одружився до цього часу, тому що чекав на тебе”.

Але ж мав усі шанси: раніше актор і музикант зустрічався з акторками Марісою Томей, Джулією Джонс, Мінкою Келлі і Ліндсі Прайс.

Фото: instagram.com/joshradnor

Дивіться також:

Як склалися долі акторів серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”

Рідкісні кадри: зірка “Відчайдушних домогосподарок” Марсія Кросс на вулицях Нью-Йорка (ФОТО)

Кім Кетролл за кадром “Сексу і міста”: чоловіки, коханці, скандали і бездітність