Рідкісні кадри: зірка “Відчайдушних домогосподарок” Марсія Кросс на вулицях Нью-Йорка (ФОТО)

Акторка Марсія Кросс, зірка серіалів “Відчайдушні домогосподарки” та “Район Мелроуз”, рідко фігурує у світських хроніках та звітах вуличних фотографів. Проте днями її вдалося зазнімкувати у Нью-Йорку.

Бездоганно блискуче і довге вогняно-руде волосся, продуманий до дрібниць образ – сукня з квітковим принтом та темно-руді замшеві чобітки, все в осінніх тонах і під її зовнішність – 61-річна акторка, здається, не втрачає своєї вишуканої свіжості з роками.

марсія марша кросс брі ван де камп відчайдушні домогосподарки родина діти що сталося
Марсія Кросс у Нью-Йорку, 24 серпня 2023 р.
марсія марша кросс брі ван де камп відчайдушні домогосподарки родина діти що сталося
Марсія Кросс у Нью-Йорку, 24 серпня 2023 р.

Після ролі Брі Ван Де Камп у серіалі «Відчайдушні домогосподарки», що знімався з 2004 до 2012 років, за яку Марсія отримала чимало номінацій і нагород, включно із «Золотим глобусом» та «Еммі», у неї не було головних ролей у кіно чи телефільмах. Проте і без роботи Кросс не сиділа – зіграла невеликі ролі у серіалах “Квантіко” та “Закон і порядок: спеціальний корпус”, а також втілила кілька образів на сцені.

Власне, спіймати Марсію вдалося саме завдяки її новій ролі у театрі Alice Griffin Jewel Box у п’єсі Pay The Writer. На цих світлинах Кросс прямує на інтерв’ю з нагоди прем’єри на CBS. Нижче можна його побачити.

Життя Марсії Кросс не було легким – за своє щастя і успіх їй довелося поборотися. Її велике кохання, актор Річарда Джордана, який був на 25 років старший за неї і з яким вони прожили з 1985 до 1993 року, помер від пухлини мозку в 1993 році на руках у Марсії. Довгий час акторка залишалася сама, хоча відчайдушно мріяла про родину. У 2006 році вона вийшла заміж за біржового брокера Тома Махоун.

Завагітніти сама не могла, тож пройшла процедуру екстракорпорального запліднення. і народила дочок-близнючок Ідан і Саванну у лютому 2007 року, за місяць до свого 45-ліття.

марсія марша кросс брі ван де камп відчайдушні домогосподарки родина діти що сталося
Марсія Кросс із доньками Ідан і Саванною, 2011 рік

Здавалось би, нарешті у неї все буде добре. Та коли дівчатка були у початковій школі, у Марсії діагностували рак анального каналу. Зірка пройшла лікування – і виявила, що ця тема стигматизована, мовляв, соромно говорити про таку хворобу. Тож Кросс вирішила стати тією людиною, яка боротиметься зі стигмою. У вересні 2018 року вона повідомила, що перебуває в ремісії вже вісім місяців. І відтоді виступає на різноманітних заходах, щоб інформувати людей про папіломавірус, який може викликати рак ануса, шийки матки, яєчників, статевого члена та горла. В цьому зірка вбачає одну зі своїх місій.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Кім Кетролл за кадром “Сексу і міста”: чоловіки, коханці, скандали і бездітність

Як склалася доля зірок серіалу “Баффі – переможниця вампірів”

Джилліан Андерсон: “Роль агентки Скаллі вкрала у мене життя