Акторці Сандрі Буллок сьогодні, 26 липня виповнилося 58 років. Любов глядачів і успіх прийшли до неї не одразу, проте залишилися назавжди.

У день народження артистки згадуємо найяскравіші її ролі, за які її любить публіка всього світу. Ідеї ​​для домашнього кіноперегляду на вечір!

Швидкість“, 1994 р.

Бойовик “Швидкість” став переломним у кар’єрі Сандри. До нього у дівчини вийшло з десяток фільмів – непоганих, але й не мегавдалих. А “Швидкість” стала прибутковою касово та зробила Сандру актрисою першої величини, іменем, на яке йдуть у кінотеатри. Буллок на той момент було вже за тридцять.

Героїчна дівчина Енні, якій довелося вести замінований автобус, – один із улюблених персонажів, зіграних Сандрою.

сандра буллок день рождения лучшие роли
Сандра Буллок на зйомках фільму “Швидкість”, 1994 р.

“Міс Конгеніальність”, 2000 р.

Грубувата агентка ФБР змушена працювати під прикриттям на конкурсі краси – у вигляді учасниці. Грейсі терпіти не може манірних дівчат – але в результаті такої взаємодії і сама зміниться, і стандарти конкурсу змінить, і злочинця ефектно схопить. Така різна Сандра – задоволення для очей у цьому фільмі. А слух пестить приголомшливий саундтрек.

сандра буллок день рождения лучшие роли
Вільям Шатнер та Сандра Буллок у фільмі “Міс Конгеніальність”, 2000 р.

“Пропозиція”, 2009 р.

Дует Сандри Буллок та Раяна Рейнольдса, відомих жартівників по життю, запалив цю комедію додатковими фарбами. Тиранка-редакторка модного журналу опинилася під загрозою: її можуть депортувати. Щоб залишитися в США, вона вигадала вихід – вийти заміж. Наприклад, за свого помічника, якому попила крові. І тепер він на ній відіграється із задоволенням.

“Невидима сторона”, 2009 р.

Забезпечена сім’я бере під заступництво бездомного хлопця-афроамериканця. Спочатку героїня Сандри, Лі Енн, керується співчуттям до хлопця. Але поступово величезний добряк Майкл змінює життя жінки та всієї її сім’ї, наповнюючи новим змістом.

“Гравітація”, 2013 р.

Астронавтка Раян Стоун із колегою Меттом Ковальськи (Джордж Клуні) зазнають лиха на орбіті. Через лавину космічного сміття, яке пошкодило їхній корабель, вони дрейфують у відкритому космосі. Як вижити на самоті в абсолютній порожнечі? Драматичний, напружений фільм Альфонсо Куарона, який неможливо порівняти ні з чим іншим, розкриває драматичний талант Сандри.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Ева Грин: роковая красотка на экране, серая мышка в жизни

17 самых красивых фильмов про любовь и фатальную страсть

Лиаму Нисону – 70 лет: 5 лучших боевиков с ним в главной роли