7 років: Наталка Денисенко і Андрій Федінчік відзначають річницю весілля – нові фото

1 квітня – особливий день для акторського подружжя Наталки Денисенко та Андрія Федінчика. В цей день 7 років тому вони одружилися на особливій весільній церемонії – тільки вдвох, на березі океану на Мальдівах.

Це було гарне весілля – і спогади про цю подію досі гріють душі пари. “Сьогодні у нас з річниця весілля. 1.04.2017 року на Мальдівах ми побралися. Лише він і я, ніяких гостей, це було свято лише для нас двох , наше перше і головне весілля”, – ділиться Наталка спогадами в інстаграмі. А також низкою фото з церемонії, які не показувала раніше.

наталка денисенко андрій федінчик весілля річницянаталка денисенко андрій федінчик весілля річниця

Щодо слів “перше весілля” – це не обмовка. У пари було кілька церемоній – і поновлення обітниць на четверту річницю.

Втім, навіть попри щасливі спогади настрій у Наталки неоднозначний. “Сьогодні і приємний день і не дуже , бо саме сьогодні я знов провела свого чоловіка у відрядження, заради перемоги і захисту нашої країни. Як же хочеться скоріше мирного неба і такого просто щастя, яке було”, – каже жінка. Адже, нагадаємо, Андрій Федінчик з 2022 року служить в лавах ЗСУ.

Таким же рішучим Андрій був і в стосунках із Наталкою. Раніше в інтерв’ю “Каравану історій” вона в деталях розповіла їхню історію – а звела їх спільна робота над проєктом “Клан ювелірів”.

наталка денисенко андрій федінчик весілля річницянаталка денисенко андрій федінчик весілля річниця

На роль коханого запросили мого майбутнього чоловіка Андрія Фединчика. Ми були з ним знайомі й до цього серіалу, але ніколи тісно не спілкувалися. Уперше ми зустрілися в студії “Так Треба Продакшн”, озвучували якийсь фільм.

На той момент я пішла від хлопця, з яким зустрічалася кілька років. Це було з розряду, коли ти довго з чоловіком, думаєш, що він твій чоловік, а чоловік усе ще вважає, що вільний. Нам потрібно було або одружитися, або розлучатися. Ми розійшлися на дуже короткий час, щоб обміркувати наші стосунки. Після цієї паузи він одразу зробив пропозицію, зрозумівши, що втрачає, але мені це вже не потрібно було.

Якийсь час я жила одна, займалася творчістю, собою і не шукала нового кохання. Мені хотілося енергетично відновитися. Я взяла паузу, щоб познайомитися зі справжньою собою.

Коли я вперше побачила Андрія, подумала: “От такого б мені чоловіка!” Він ідеальний для мене – веселий, гарний, випромінює енергетику надійності та спокою, я могла б із ним відчути себе захищеною. Повністю мій типаж – темноволосий красунчик. У мене тато такий, і мені подобаються такі чоловіки.

наталка денисенко андрій федінчик весілля річниця

Після знайомства в студії я вирішила додати його в друзі у “Фейсбуці” – раптом він мене на побачення якось запросить? Заходжу в його профіль, додаю і бачу, що він місяць тому одружився. Тут же закриваю сторінку і розумію, що він мені не підходить. Андрій – прекрасний чоловік, але мені не потрібен, раз він зайнятий. До того ж у мене були свої справи – кар’єра, подружки, спортзал. Я цілком займалася собою і насолоджувалася життям.

І ось через кілька місяців ми з Андрієм зустрілися на майданчику “Клану ювелірів”. У нас були чудові проби, крута взаємна енергетика, і його затвердили на роль мого коханого. Я до нього відчувала тільки одне: “Ти найкращий чоловік для мене, але мені від тебе нічого не потрібно”. Я його любила просто так – тому що він класний.

Зйомки йшли, ми багато спілкувалися, я встигла познайомитися з його дружиною. Андрій – дуже хороша людина, нам було весело удвох. У якийсь момент наша енергія почала переростати в щось більше. Ми сумували одне за одним, йшли на роботу не тільки заради роботи, а щоб просто побачитися.

наталка денисенко андрій федінчик весілля річниця

Коли я помітила, що Андрій проявляє знаки уваги до мене, обіймає вже не по-дружньому, злякалася. Жінки відчувають, коли енергія змінюється. Не буду приховувати, мені теж хотілося зробити йому щось приємне – принести каву, обійняти, приділити увагу, подарувати тепло…

Якось ми залишилися самі в гримвагоні, розмовляли, і я відчула, що Андрій мене зараз поцілує, але я не можу дозволити йому це зробити. Атмосфера загострилася, ми ж розуміємо, що відбувається між нами, але не можемо переступити межу. У цей момент зайшла друга режисерка, яка бачила цю хімію, почала розповідати якусь свою історію і наприкінці впустила: “Потрібно насолоджуватися життям і робити те, що хочеш”. Натякаючи, що ми можемо дозволити собі це кохання.

наталка денисенко андрій федінчик весілля річницянаталка денисенко андрій федінчик весілля річниця

Через деякий час Андрій прийшов на знімальний майданчик і сказав: “Я зізнався дружині, що закоханий у тебе”. Такого я точно не очікувала! Я злякалася і не знала, як реагувати. Я теж була в нього шалено закохана і від цього почуття не могла нікуди подітися. Його вчинок – справжнього відповідального чоловіка. Слабкий би так не зміг – чесно в усьому зізнатися і розлучитися. Деякі люди можуть за все своє життя не відчути такого кохання і такого тяжіння, коли ти нічого не можеш із собою вдіяти.
На прес-конференції серіалу Андрій усім оголосив про наші стосунки. Йому поставили запитання, чи не ревнує дружина до мене. Він сказав, що розлучився з нею, тому що любить мене. У всіх був шок. Писали, що він кинув дружину, що я розлучниця. Звісно, я боялася осуду. Але що нам потрібно було робити?

Знаєте, я Андрію розповіла, що у Всесвіт послала думку: “Ось такого б мені чоловіка”. Значить, це я все наворожила. Андрій відповів, що, якби він не захотів, нічого б не було! Це він так вирішив: “Наталко, ти будеш моя”.

наталка денисенко андрій федінчик весілля річниця

Весілля ми зробили дуже інтимне – тільки для двох. Влаштували церемонію на Мальдівах. Підготували костюми й оплатили тур. У підсумку все вийшло шикарно. Ми прилетіли, нас зустріли, провели островом. Справжня хода – зі священиком, церемоніймейстером і місцевими жителями. Усі, хто зустрічалися дорогою, вітали, раділи разом із нами.

Що найголовніше, ми там належали одне одному і не думали про те, чи всі гості задоволені. Насправді в нас було три церемонії. Крім Мальдів, розписалися в Києві – наші батьки, брати і сестри відзначили з нами на кораблі. А потім нам запропонували взяти участь у Фестивалі весільних церемоній. Мені сподобалося виходити за Андрюшу заміж. Ще хочу повінчатися з ним і влаштувати церемонію де-небудь за кордоном.

Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Дивіться також:

Андрій Федінчик повернувся до Наталки Денисенко і сина з фронту: емоційні фото

Велике кохання і велике горе: Костянтин Грубич розповів про стосунки з дружиною на 29-ту річницю шлюбу