Андрій Федінчик повернувся до Наталки Денисенко і сина з фронту: емоційні фото

Величезна радість сьогодні панує в акторському домі Наталки Денисенко і Андрія Федінчіка. А все тому, що Андрій, доброволець Збройних сил України, приїхав з фронту у відпустку.

Наталка, любителька вишуканих професійних фотосесій, сьогодні ділиться в інстаграмі недосконалими технічно, але такими щирими, емоційними, справжніми щасливими фото зустрічі чоловіка із сином Андрійком.

“Нарешті разом! Довгоочікувана зустріч”, – коротко пише вона. Бо все ясно без слів.

наталка денисенко чоловік андрій федінчік на фронті в зсунаталка денисенко чоловік андрій федінчік на фронті в зсу

Нагадаємо, зірка “Кріпосної” і “Папаньок“, актор театру, кіно і дубляжу Андрій Федінчік одразу вирішив, що буде воювати. “25.02 я вже був у Житомирі, де мій друг дитинства мав організовувати партизанську двіжуху. Але бажаючих було так багато, що зрештою всі перейшли у добровольчий батальйон”, – розповідав він.

Бі більше, батько артиста теж рвався до бою. “Мій батя, моя гордість, діймав мене постійно: може, якось я можу потрапити в добробат, у мене ще тут мужики є… Батько після інсульту, пенсіонер. Це і є Незалежність! І хоч деякі наші території перебувають зараз під окупацією, вже всі розуміють, і ми, і окупанти, що це тимчасово! Ми – вільний народ!”

Фото: instagram.com/natalka_denisenko

Дивіться також:

Фронт-мени: українські зірки, які воюють у ЗСУ (ФОТО)

 “Можу розплакатися після розмови з Андрієм”: Наталка Денисенко розповіла про чоловіка в ЗСУ

Орландо Блум, Олександр Педан і пес Патрон провели освітній квест для дітей в Ірпені (ФОТО)

На фронті загинув актор “Ліги сміху” Роман Іваненко