Орландо Блум, Олександр Педан і пес Патрон провели освітній квест для дітей в Ірпені (ФОТО)

Голлівудська кінозірка Орландо Блум, український телеведучий Олександр Педан і найзнаменитіший пес-сапер Патрон приїхали в Ірпінь. Там вони провели освітній квест із мінної безпеки для 150 українських дітей.

“Боляче бачити, як діти живуть у містах і селах заповнених мінами та боєприпасами. Загроза життю дітей дуже висока, навіть коли вони просто вийшли на прогулянку в лісі неподалік свого дому. Я побував у таких містах, наприклад, у Ірпіні. Сьогодні бачив як діти у ігровій формі навчались правилам мінної безпеки спільно з чудовим Патроном, Псом доброї волі ЮНІСЕФ”, – каже Орландо Блум.

орландо блум юнісеф посол доброї волі україна пес патрон олександр педан
Орландо Блум і пес Патрон в Ірпені
орландо блум юнісеф посол доброї волі україна пес патрон олександр педан
Олександр Педан їде на квест із мінної безпеки

Як відомо, Блум прибув в Україну як Посол доброї волі ЮНІСЕФ на запрошення організації і вже встиг побувати в одному зі спеціально облаштованих безпечних дитячих просторів “Спільно”, навідати багатодітну родину на Київщині, яка всиновила кількох малюків, і зустрітися з президентом Володимиром Зеленським.

орландо блум юнісеф посол доброї волі україна пес патрон олександр педан
Орландо Блум в гостях у багатодітної української родини в Демидові

орландо блум юнісеф посол доброї волі україна пес патрон олександр педанорландо блум юнісеф посол доброї волі україна пес патрон олександр педан

«Орландо хороший чоловік. В його очах видно як він любить дітей і собак. Він не скупий на компліменти та обійми. Впевнений, що в нього було багацько справ вдома, але мені так приємно, що він обирає шлях добра. Бо це якраз про конверсію слави в добрі справи. Коли твої здобутки можуть комусь врятувати життя. Це важливе. Ми з Орландо зразу знайшли спільну мову, бо він вміє уважно слухати про мінну небезпеку. А мене сиром не годуй — дай розповісти про правила поводження з небезпечними предметами, ви знаєте. Ну то пан Блум тепер теж знає «Не підходь! Не чіпай! 101 набирай!» – від імені пса Патрона кажуть його людські представники.

І всі разом нагадують: правила мінної безпеки і дітям, і дорослим варто засвоїти на сайті bezpeka.info.

Фото: instagram.com/unicef_ukraine

Дивіться також:

Орландо Блум приїхав в Україну підтримати українських дітей (ФОТО)

«Я вражений народом”: режисер Єжи Гоффман записав потужне відео на підтримку України

Джулія Робертс, Кетрін Винник, Метт Деймон – світові зірки підтримали українців (ВІДЕО)

Орландо Блум зустрівся із маленькими біженцями з України у Молдові (ФОТО)