Актор Орландо Блум, зірка “Піратів Карибського моря” і Посол доброї волі ЮНІСЕФ, прибув в Україну із благородною місією – підтримати наших дітлахів. Він зустрівся з малюками в одному з дитячих просторів, які організація облаштувала в нашій країні.

Своїми враженнями і милими фото Орландо поділився в інстаграмі. “Сьогодні я прибув до України вперше після поїздки з 2016 року, – зазначає актор. –  Відтоді як я був тут, я навіть не міг уявити, що війна може поширитись на всю країну. Але сьогодні мені пощастило почути дитячий сміх у дитячій точці “Спільно” — безпечному, теплому та затишному місці, де діти можуть гратися, навчатися та отримують психосоціальну підтримку.

орландо блум приїхав в Україну юнісеф дітиорландо блум приїхав в Україну юнісеф дітиорландо блум приїхав в Україну юнісеф дітиорландо блум приїхав в Україну юнісеф дітиорландо блум приїхав в Україну юнісеф діти

Слово “Спільно” українською мовою означає “разом”, і таких центрів тут понад 180. Той, який я відвідав сьогодні, відкритий під землею на станції метро, заради безпеки дітей. На кілька годин щодня батьки можуть залишити тут своїх маленьких дітей і дати їм відчуття нормальності, можливість пограти в ігри та просто побути дітьми. Тут також є багато приладдя для мистецтва та рукоділля, щоб діти могли творчо виражати себе, подалі від тиску, що наростає в зоні бойових дій. Дітям в Україні потрібно повернути дитинство”.

Зазначимо, що раніше Орландо Блум зустрічався з українськими дітьми-біженцями та їхніми батьками по світу – наприклад, місяць тому, у Молдові.

В 2023 році це перший гучний зірковий візит. А в 2022-му в Україні, зокрема, побували Шон Пенн і Анджеліна Джолі.

Фото: instagram.com/orlandobloom

Дивіться також:

Орландо Блум зустрівся із маленькими біженцями з України у Молдові (ФОТО)

Джулія Робертс, Кетрін Винник, Метт Деймон – світові зірки підтримали українців (ВІДЕО)

«Я вражений народом”: режисер Єжи Гоффман записав потужне відео на підтримку України