Орландо Блум зустрівся із маленькими біженцями з України у Молдові (ФОТО)

Голлівудський актор Орландо Блум, зірка “Піратів Карибського моря” та “Володаря перснів“, не лишився осторонь війни в Україні. Під егідою UNICEF, де Орландо є Послом доброї волі, він відвідав маленьких українських біженців у Молдові.

“З початком війни в Україні майже щосекунди одна дитина стає біженцем. Я в Молдові з UNICEF зустрічаюся з сім’ями, які були змушені залишити все в пошуках безпеки. Діти в Україні та за її межами потребують усієї допомоги, яку ви можете надати”, – відзначив актор в “Інстаграмі” і поділився посиланнями на благодійні фонди. А також показав зворушливі знімки з малечею.

орландо блум юнісеф допоміг україні діти біженці війна 2022орландо блум юнісеф допоміг україні діти біженці війна 2022орландо блум юнісеф допоміг україні діти біженці війна 2022орландо блум юнісеф допоміг україні діти біженці війна 2022

Нагадаємо, Орландо і сам татусь. Від моделі Міранди Керр він має 11-річного сина Флінна. А зі співачкою Кеті Перрі – 1,5-річно доньку Дейзі.

Війна росії проти України триває вже місяць. За цей час на наш бік стали усі цивілізовані країни та найскравіші світові зірки. Анджеліна Джолі, Пенелопа Крус, Хав’єр Бардем, Леонардо Ді Капріо, Міла Куніс та Ештон Кутчер – усі жертвують колосальні суми, закликають до підтримки України. А Девід Бекхем нещодавно передав свої соцмережі лікарці-неонатологу із Харкова, щоб світ знав правду, як під час війни у підвалах народжуються дітки.

Фото: instagram.com/orlandobloom, shutterstock

Дивіться також:

Девід Бекхем віддав свою сторінку в «Інстаграмі» лікарці перинатального центру у Харкові (ВІДЕО)

Святослав Вакарчук показав свій талісман — подарунок єдиного сина Івана (ФОТО)

19-річний військовий ЗСУ потрапив на обкладинку журналу Time: «Я був у шоці!»

Любов переможе: 7 емоційних фото українських вояків та їхніх коханих, які має побачити світ