Девід Бекхем віддав свою сторінку в “Інстаграмі” лікарці перинатального центру у Харкові (ВІДЕО)

Зірковий футболіст Девід Бекхем заради підтримки України пішов на безпрецедентний крок. Він на добу передав свою сторінку в “Інстаграмі“, де має 71,4 мільйони підпискників, керівниці обласного перинатального центру у Харкові. Жінка та її колеги турбуються про породіль і немовлят.

Таким чином, уся величезна аудиторія Девіда може бачити, як живуть українські лікарі та дітки в умовах війни. І допомогти малечі фінансово за посиланням у сторіс.

Перейдіть до моїх історій, щоб дізнатися більше про дивовижну роботу, яку Ірина та медичні працівники, як вона, роблять, щоб рятувати життя в Україні. Будь ласка, приєднуйтесь у допомозі, щоб підтримати ЮНІСЕФ і таких людей, як Ірина, через посилання на пожертвування”, – зазначив Бекхем у відеозверненні.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by David Beckham (@davidbeckham)

Ось такі емоційні кадри побачили підписники Бекхема:

девід бекхем підтримав Україну благодійність діти війна 2022девід бекхем підтримав Україну благодійність діти війна 2022девід бекхем підтримав Україну благодійність діти війна 2022девід бекхем підтримав Україну благодійність діти війна 2022девід бекхем підтримав Україну благодійність діти війна 2022девід бекхем підтримав Україну благодійність діти війна 2022девід бекхем підтримав Україну благодійність діти війна 2022девід бекхем підтримав Україну благодійність діти війна 2022

Тема дітей для Бекхема важлива – він батько трьох синів і доньки і дуже відданий тато. Раніше вони з дружиною Вікторією пожертвували українцям 1 мільйон доларів. Дякуємо, Девіде!

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Стівен Спілберг пожертвував 1 мільйон доларів на допомогу Україні

«Для моєї України, для мого народу»: атлетки Ярослава Магучіх та Марина Бех-Романчук завоювали медалі